reklama

chci koupi krosové kolo

Kvůli údržbě a servisu nechci kazetu s 9 kolečky (dražší servis,kratší lhůta výměny řetězu ap.).Jezdím hodně ale myslím, že stačí 24 převodů.Líbí se mi např. toto kolo Ravo Durango. http://www.e-kola.cz/prod341-ravo-durango.htm.
Můžete mi doporučit jiné ?

[ Zpět ]
Datum: 04.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Davson ([email protected]))
  • Re: chci koupi krosové kolo

         

    Tak komponenty jsi si vybral v této cenové hladině pěkné kolo,lepší zřejmě neseženeš, ale vzhledově je to JEDNA VELKÁ KRIZE!, ale pokud se ti líbí, tak si ho vem.
    Já bych si vzal raději Trek 7200 model 2006
    http://www.bikestore.cz/inshop/shop.asp
    nebo Scott Sportster P5 2007 či Rock Machine Cross 400 Disc či bez kotoučovek. A nakolec Merida Crossway TFS 100-V, která je v matné černé naprosto k sežrání.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NPecan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chci koupi krosové kolo

           

      Není to s tím hodnocením vzhledu nadnesené (jedna velká krize). Já v tom nevidím s tvými nabízenými koly až tak velký rozdíl, navíc ty komponenty to má fakt asi Ravo lepší. Navíc to má rohy, na které jsem zvyklý ikdyž vím, že se to dá na všechny kola dokoupit.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Davson ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: chci koupi krosové kolo

             

        Každému se líbí něco jiného, každopádně ty barvy a jejich kombinace s celým designem mi připadá velice nudná a zastaralá, ale zato design jejich mtb je úplně někde jinde (sám mám od nich maniaxe 2007). Je to spíše pro starší konzervativní typy - můj názor. Komponenty jsou za tu cenu určitě lepší, než u jiných značek - za tyto peníze. Jinak rohy jsou podle mě tím nejmenším problémem - cena 200-300kč (pokud tedy nechceš karbonvé, což asi ne) Každopádně bych si projel a vyzkoušel více kol, kvůli geometrii, aby ti padla.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (NPecan)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024