reklama

Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kolem Merida matts SUB

Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kolem Merida matts SUB 60-V? Jezdím sice rekreačně, ale hodně v terénu a sem tam dám nějký závod, takže bych chtěla kvalitní kolo, které by mi vydrželo. Poradíte mi prosím, jestli je tohle dobré?

[ Zpět ]
Datum: 31.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Host333)
  • Re: Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kole

         

    Jaké je kolo není podstatné, pokud je na něm RST Gila. Pokud s ní dáš pár závodů, půjde do kytek. Do terénu raději něco kvalitnějšího. Na závody minimálně tohle :
    http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Horske-kolo-Apache-Hawk-Sram-X.9-06_1344.html

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kole

           

      Pokud by neseděla velikost tak tohle :
      http://www.cykloexpert.cz/horska-kola/scott...
      Pokud chceš aby vidle přežila závody musí mít nohy 32 mm silné. Pokud bude slabší, chytne velice brzy vakl.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2007
      Autor: Petrun
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kole

             

        Nevidim duvod, proc by musela mit nutne 32 mm nohy. RS Sid ma treba 28 mm a na celnich mistech vozi jezdci vetsinou prave tohle. Zvlast, kdyz je tazatelka zena (predpoklad nizsi vahy jezdce) a jeste se zajimala o Vecka brzdy, takze vidle neni tak namahana jako v pripade kotoucu.
        Navic pokud se zajima o kolo v tehle kategorii, pochybuju, ze se jedna o nejakou ostrou jezdkyni pohybujici se na spici zavodu, takze treba kolu moc zabrat ani neda.
        A ruku na srdce- v Cechach (a urcite i jinde) jezdi na vysledek nebo na zajimavej cas zavody jenom hrozne malo lidi, vetsina je bere jako takovou organizovanou vyjizdku s moznosti poznat kus nove krajiny. Fakt, ze nekdo jede obcas nejakej "zavod" jeste nemusi zdaleka znamenat to, ze by sebe nebo kolo nejak extreme namahal(a) :o)
        Ale RST na uz trosku sportovnejsi jezdeni nebrat, na tom se shodneme urcite nejenom my dva :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 31.05.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kole

               

          Já jen že chtěla kolo které by vydrželo. Vydrželo podle mně znamená aby bylo plně funkční včetně vidlice déle než 3 roky. Znám závodnici co jezdí za starý báby a Suntour zlikvidovala za sezónu. To je doložitelný fakt, ne jenom můj dojem !!! Když mluvíš o Sidu, jak dlouho těm závodníkům vydržel?

          [ Zpět ]
          Datum: 01.06.2007
          Autor: Petrun
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kole

             

        v tom se přidávám k Vaškovi ... při nižší váze (předpokládejme méně než cca. 65kg) a nižším zdvihu (100mm a méně) stačí i 28mm nohy, pokud se tedy dotyčný nechystá s tím někde "skákat" :)))))

        [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kole

         

    Jo, zapoměla jsi na odkaz : http://www.merida-bike.cz/prodej/Matts-SUB-60-V

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

286 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024