reklama

Jak na skřípající kotoučovky

Ahoj lidi. Mám kotoučovky od pana shimána. Poslední dobou mě dělá potíže zadní brzda. Při přibrždování se neskutečně
rozvibruje. Až to klepe s celým kolem. neznáte nekdo zaručenou radu jak toto odstarnit. Někde jsem četl že pomůže namazat měděnou vazelínou zadní stranu destiček. to jsem udělal ale pomohlo to jen trochu.

[ Zpět ]
Datum: 01.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Láda ([email protected]))
  • Re: Jak na skřípající kotoučovky

         

    Tak to je mi záhada, mám tam taky kotoučovou hydru a - musím zaklepat - OK. Zítra dopoledně budu mluvit s "mým" servismenem v Říčanech, je to fakt profík a o své zkušenosti se podělí, chodívám k němu konzultovat "záhady" - pakliže bude takhle na dálku vědět, dám zprávu. Klepe se jen brzda, nebo to chvění cítíš až v sedle a řidítkách? A konkrétní typ bych prosil. Jak dlouho je tam máš, resp. kolik mají cca najeto. A brzdíš spíš včas a pozvolna, nebo za to "brutálně" vemeš?

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak na skřípající kotoučovky

           

      právě že to rozklepe celý kolo. Když za to vemu brutálně, tak to prostě zablokuju a je to v pohodě, ale když brzdím pozvolna, tak se právě to celý rozvybruje

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Láda ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak na skřípající kotoučovky

         

    Tohle pry delaly nejake Meridy,bylo to sikovne trefenou tuhosti zadni vidlice,takze chytala s kotoucem rezonanci.Vyrobce to vyresil predelanim uchytu na brzdu.Jak to spravit - neco zmenit,desticky,kotouc,pokud je brzda nasroubovana na ram pres adapter tak treba ten.Blby je ze to pomoct muze ale nemusi,takze by bylo nejlepsi kdyby sis tu dotycnou vec mohl jen pujcit na vyzkouseni.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak na skřípající kotoučovky

           

      Taky bys to mohl zkusit reklamovat,prece jen to je vada tak by s tim mohli neco udelat v ramci zaruky.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak na skřípající kotoučovky

         

    Jo přesně tohle dělaly Meridy 03 a byla to výrobní vada ramu a dalo se to reklamovat.Potom na tech novejch ramech měly výztuhu na zadní vydli.Nevi co maš za kolo ale zkus to taky.Jezdit se na tom nedalo,byl to fakt humus.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Bagio ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

223 cyklistů (13 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024