reklama

Asfaltové kino?

http://www.decin.cz/na-cyklostezce-se-objevi...
Co o tom soudíte?

[ Zpět ]
Datum: 29.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Medvěd)
  • Re: Asfaltové kino?

         

    Teda, už se o nás ví i v Praze :)))))
    Starší dcera půjde taky týden malovat, to bude teda dílo. Mě by se ale víc líbily nějaké 3D malby, no uvidíme. Hlavně aby to nějakého cyklistu nevyvedlo z rovnováhy, do Labe je to sešup, a voda zatím studená :)
    Víc informací je tady:
    http://www.menel.ch/projekte/asphalt.php
    a tady:
    http://www.menel.ch/aktuell/aktuell04.html

    [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2007
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Asfaltové kino?

           

      Velice mě ten projekt zaujal, protože jsem před lety, když jsem v Praze ještě používal hromadnou dopravu, měl úplně stejný nápad pro pražské metro. Bylo mi líto těch lidí, kteří tam jen tak blbě civěli skrz ta špinavá okénka do toho tmavého tunelu, jak tam ubíhají ty kabely na stěnách, a tak jsem si řekl, že by se tam daly instalovat obrázky, které by se při jízdě jevily jako film. Bylo by to dokonce jště jednodušší než na té cyklostezce, protože konkrétními úseky projíždí soupravy metra vždy stejnou rychlostí a podle toho by se řídila vzdálenost mezi jednotlivými políčky "filmu". Od své myšlenky jsem ale ustoupil a ani jsem ji nikde neprezentoval, protože jsem si představil, že by to někdo zneužil pro nějakou reklamu. Už takhle na člověka reklama doslova útočí ze všech možných i nemožných pozic a ještě k tomu pak tohle...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Méďa)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Asfaltové kino?

             

        Nejsi první koho to napadlo. Tady máš prezentaci sofistikovanějšího systému, který místo statických obrázků má dokonce LCD panely a ty promitaji snimky podle skutecne rychlosti vlaku, ne predpokladane. Tu system zjistuje pomocí instalovaných radarů.
        Překvapivě je to myšleno pro reklamní účely
        http://www.aapglobal.com/metrovista.php

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2007
        Autor: Kejml
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Asfaltové kino?

               

          To je pěkný. Mě to napadlo už asi před dvaceti lety, ale na svém prvenství prvenství netrvám. Fakt je, že s LCD panely jsem přitom tenkrát nějak nepočítal. :o))

          [ Zpět ]
          Datum: 29.05.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Medvěd)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Asfaltové kino?

         

    tak jsem zvědavej. Asi tam pojedu mrknout. Mohlo by to být hezký. Na druhou stranu, jestli tam bude provoz a člověk bude koukat na zem místo před sebe ... :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Asfaltové kino?

           

      Mě by spíš zajímalo, jak rychle budu muset jet, abych ten "film" viděl :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2007
      Autor: Aladin
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Asfaltové kino?

             

        Kolik to je...24snimku za sekundu?:-))) Ted zalezi, jak velke snimky budou delat:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Asfaltové kino?

         

    Urcite zajimavej napad. Jen se bojim, ze cykliste budou koukat pod sebe a sledovat film, misto toho, aby se koukali pred sebe:-))
    Sam jsem na to zvedav a asi se na to pojedu podivat, pokavad budu stihat.
    A jak psal Pepik....uvital bych 3D malby. Videl jsem to na fotkach a je to neco neuveritelneho. Ale to asi taky neumi kde kdo...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Asfaltové kino?

           

      zagoogli "sidewalk art", nejlíp hledání obrázků, tam toho je :)))

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2007
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Asfaltové kino?

           

      Obzvláště nepříjemné bude pokud budou dva cyklisté koukat pod sebe na film a každý pojede z jedné strany :-). Nebo jsou animace jenom jednosměrné?

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2007
      Autor: Zoid
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Asfaltové kino?

         

    Tak práce jsou asi v polovině, je pomalováno přibližně 1/2km stezky na každé straně hranice.
    Přidávám malou fotoreportáž:
    http://pepikw.rajce.idnes.cz/Asfaltkino/

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2007
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Asfaltové kino?

           

      Pěkný :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Asfaltové kino?

           

      Bezva, doufám, že to neponičí nějaký sprejer než se tam vypravím.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2007
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

411 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024