reklama

Chtěl bych poradit , jestli má někdo skušenost se

Chtěl bych poradit , jestli má někdo skušenost se stanem od Jurka typu VELO.Uvažuji o výletu na pár dní pod stan , ale bezpečněji to bude skolem uvnitř.Zatim děkuji

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tony (Neuwirth22@seznam.xx))
  • Re: Chtěl bych poradit , jestli má někdo skušenost se

Jurek dela skvele stany, ale myslim, ze zrovna ten Velo je zbytecnej...teda ta predsinka na "schovani" kol. Vubec nechapu smysl te predsinky. Navic...ten stan je diky ni zbytecne tezkej. Ja jezdim (a spousta dalsich) s klasickym stanem a kola pridelavame nekde blizko stanu. Pripadne schovavame pod autoplachru (koupis v Obi). Pokavad planujes kemp, tak tam se da vetsinou domluvit nejake zamceni kol v kulne nebo v necem podobnem...

[ Zpět ]
    Datum: 27.05.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spolujezdkyni dobrodružné povahy na cyklovýlety

Hledám: spolujezdkyni  dobrodružné povahy na cyklovýlety
včera
Jsem nekuřák, vysoký, ženatý ale singl, 50+, zaměstnanec i podnikatel. Nehltám kilometry, kochám se. Láká mě …

Hledám: cyklistku,kamarádku

Hledám: cyklistku,kamarádku
14.08.2018
hledám cyklistku pro společné výlety na horském kole.možné i pěší výlety.

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu
14.08.2018
Cyklistka 55/173 SŠ hledá prima parťáka přiměřeného věku na společné cyklovyjíždky. Jsem z Prahy 14 - Kyjí. Když…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

190 cyklistů (11 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018