reklama

dejte tip na cesky cykloblog

hledam zajimavy cesky psany blog cyklisty nikoli zavodnika
diky za vase oblibene

[ Zpět ]
Datum: 19.05.2007
  • Re: dejte tip na cesky cykloblog

Není to přímo cykloblog, cyklistika tam pomalu ale jistě začíná převažovat. Nejsou tam technické podrobnosti, testy, kalendáře akcí celé republiky. Ani nebudou. Tenhle web má mít zábavný a oddechový charakter. Spíš je to inspirace k tomu aby člověk sedl na kolo a jel se "vyvenčit".

[ Zpět ]
    Datum: 20.05.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dejte tip na cesky cykloblog

Ještě jedna rada. Lidi tvořte blogy, weby nebo jen obyčejné fotoalba někde kde je k tomu prostor. Posílejte svým známým odkazy na foto z akcí. Když jedete z partou odpoledne a už večer se mohou všichni vidět na webu, cyklistika dostává úplně jiný rozměr. Dřív byl problém se sejít, teď jezdíme skoro denně a je skoro nemožné se netrefit do nějaké akce. Internet je pro propagaci kola nejlepší prostředek jaký byl kdy vytvořen!

Například dnešní akce :
    http://www.vysokohorskesporty.cz/sedlacek/index...

[ Zpět ]
    Datum: 20.05.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku,kamarádku

Hledám: cyklistku,kamarádku
včera
hledám cyklistku pro společné výlety na horském kole.možné i pěší výlety.

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu
včera
Cyklistka 55/173 SŠ hledá prima parťáka přiměřeného věku na společné cyklovyjíždky. Jsem z Prahy 14 - Kyjí. Když…

Hledám: Fajn cyklistiku pro společné vyjížďky, sportování

Hledám: Fajn cyklistiku pro společné vyjížďky, sportování
11.08.2018
Chtěl bych poznat fajn holku pro společné sportování a časem třeba i život. Mám rád kolo, chtěl bych ale zase…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (17 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018