reklama

BOTY na kolo

Zajímá mě v jakých botách jezdíte na několika denní výlety.Mám normální pedály a jezdím v "prestižích" a za mokra nebo v dešti je to dost nevyhovující.Pokud se namočí nevyschnou ani přes noc.Sandály nepoužívám protože jezdím dost v terénu a nemyslím si že je to dost bezpečné. Pedály s nášlapy mě nevyhovují a nechci je.Předem díky za rady.

[ Zpět ]
Datum: 15.05.2007
Autor: rambousek
  • Re: BOTY na kolo

         

    Klasicke nizke outdoorove boty s GTX membranou... Ale vetsinou jen v tech sandalech, protoze z nich to vytece:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BOTY na kolo

           

      S kamosem jsme jeli hodne off-road :o) trasu s asi 10 hlubokymi brody. On tenkrat jezdil v jakychsi Goretexovych kotnikovych trekovych botach, ja v tenkych zavodnich tretrach. Mne tretry vyschly behem jizdy mozna uz po hodine, jemu az po dvou dnech doma. Nez mu nabraly vodu trvalo o chvilinku dyl, nez u mne (to bylo okamzite :o) ), ale potom jezdil zbytek dne jak s nohama v bazenu.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.05.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: BOTY na kolo

             

        No ja pochopil, ze jde spise o cykloturistiku. Tam ja moc v terenu nejezdim, ale taky se neco najde. Navic s tretrama na nejaku dalkovou cyklotrasu...to mi prijde divny. Mam rad pohodli.
        A netece mi do nich:-) Mam je ted denne na noze nekolik hodin a od lonskeho zari jsem v nich vv suchu...:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 15.05.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: BOTY na kolo

               

          Mám trochu strach že i v nízkých GTX se nohy budou dost potit.Mám kotníkové na turistiku a v létě když je teplo,tak v nich není zrovna příjemně.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.05.2007
          Autor: rambousek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: BOTY na kolo

                 

            Tak v lete asi jo...ale v kterych nepromokavych botech ne? To asi nenajdes.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.05.2007
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: BOTY na kolo

             

        Můžeš hodit nějaký odkaz na tretry které myslíš? Mě se pořád vybavují tretry s hřebíkama v podrážce, ale to asi nebude ono, to by se jeden bál že si propíchá pláště. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BOTY na kolo

         

    Od jara do podzimu, na jednodenní vyjížďky i na měsíc do světa jezdím buď v trekových sandálech Lizzard, nebo v trekových botech Keen. Jsou nízké, lehké, vzdušné - mají díry, pohodlné a drahé :-) Mám taky obyčejné pedály bez klipsen. Nejraději mám ty sandály. Ty botasky nosím jenom v hodně těžkém terénu, nebo když prší a je zima. Zatím se mi v sandálech nic nestalo a to jsem tlačil nahoru i dolů plně naložené kolo v dost těžkém terénu.
    Jo a oboje boty vyschnou hodně rychle.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2007
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BOTY na kolo

         

    Kup si tretry a pouzivej je bez kufru a bez naslapu. Z hlediska ochrany klenby nohy je to nejlepsi volba a z pohledu vlhka a rychlosti schnuti a poceni nohou atd. je to tak jak pise vasek - uschnou rychle i na noze.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2007
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BOTY na kolo

         

    máš li bydliště blízko AUT nebo DE, dojeď si do Hofer prodejny. Mají botu Crane - slovinsko - tretry za max 20 Euro. Velmi rychle pochopíš výhodu nášlapů. Najezdím s nima cca 6000 za rok, větrají,rychle schnou, pohoda. V zimě s návlekama Gore.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka02)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BOTY na kolo

           

      Nášlapy nechci.Jde mně o boty na delší putování (min 1 týden),ve kterých budu celý den,protože jiné boty sebou nevozím.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.05.2007
      Autor: rambousek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BOTY na kolo

         

    Já jezdil kromě zimy vždycky v trekových sandálech Lizzard Australia. Když bylo zima, vzal jsem si fusekle, když pršelo, strčil jsem nohy do dvou igelitových tašek a zapnul je zpátky do sandálů. MAximální spokojenost! Pohodlný, větraj, rychle uschnou, takže vždycky bez problémů. Teď jsem se nechal naočkovat do nášlapů a koupil jsem sandály LAKE, ale mám s nima najeto zatím cca 30km, takž je brzo to hodnotit. Sandály ale považuju za ideální cykloobuv.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BOTY na kolo

         

    No a co to takhle vyresit navlekama,kdyz je hezky,mas pohodlny prodysny boty,kdyz zacne prset,nahodis navleky a mas nepromokave boty ktere jsou porad pohodlne,a kdyby nahodou nejakym dedopatrenim navlhly,rychle vyschnou

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (musos ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

539 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024