reklama

Ne 13.5. Brdy

Hoy. Zitra jedeme na vylet do Brd. Trasa priblizne takto: ze Zizkova k Vltave, proti proudu do Zbraslavi, nahoru k CTZ, po ni az do Jiloviste pak po asfaltu (mnoho spadlych stromu na CTZ) k Cernolicim, vystoupat na hreben a dale po cervene po hrebeni az kam se nam bude chtit. Az se nam chtit nebude, sjedeme z hrebenu na SZ stranu a dame obed podle toho kde aktualne budeme bud v Halounech u zrzaveho paviana, Hlasne Trebani v Sokolovne nebo v Mokropsech v Stejkbaaaru. Pak smerem domu, do Radotina, do Podoli atd..... :-) Gdo chce jet s nami, necht provede ranni ozivovaci pokusy tak aby byl v 9.45 az 10.00 u veze na Zizkove. Zatim jedu ja a moje lepsi polovicka.

Datum: 12.05.2007
Autor: mgt
  • Re: Ne 13.5. Brdy

         

    Krááááááásná trasa, ale já na vás zase budu vzpomínat akorát tak od PC...
    Tak si to užijte :o))) Budu vám aspoň nahánět sluníčko :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ne 13.5. Brdy

         

    Krááááááásná trasa, ale já na vás zase budu vzpomínat akorát tak od PC...
    Tak si to užijte :o))) Budu vám aspoň nahánět sluníčko :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ne 13.5. Brdy

         

    Tak jsme doma. Lehce podrouseni piveckem pri veceri na zakladne. Vylet uzasny, zenuska se se mnou este nerozvedla a dokonce se mnou mluvi, zato jsme vsak oba stihli dneska lehnout. Darinka jen tak zlehka ja trochu hur, tak nejak pres riditka. Po trech letech..., no jsem rad ze to moc neboli, mohlo to byt i horsi. Pristi vylet doufame zase s Vami. bye. m&d

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2007
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ne 13.5. Brdy

           

      Joooo a dekujemeeee Radce za sluniiiickoooo, bo dneska se teda musela nadrit fakt fest, bylo krasne tak, ze lepe mohlo byt jen tezko. Dekujeme :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2007
      Autor: mgt
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ne 13.5. Brdy

             

        Souhlas, sice jsme s ženou dali podstatně kratší výlet (pro ženu to byl první letošní výjezd), ale počasí tedy bylo naprosto luxusní, mám krásně ohraničený dres (červeně, doufám že to zhnědne ;o))) ... takže jestli je za tím Radka, tak ji tímto líbám na obě líce a děkuji !!!!!

        [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

184 cyklistů (10 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023