reklama

Velikost ?

Dobrý den, potřebuji koupit synovi první kolo, dosud jezdí na tříkolce a jde mu to...:-) V nabídce jsou různé velikosti a neorientuji se v tom, takže prosím poraďte vhodnou velikost (případně i konkrétní značku) pro 3 letého kluka. Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 09.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pali)
  • Re: Velikost ?

Nejlepší je zajít do nejbližší cykloprodejny kde si kluk může kolo zkusit přímo na místě. Jinak pevné nervy při výuce jízdy ;0)

[ Zpět ]
    Datum: 28.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peter (krajcip@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Myslím, že to za tu dobu asi už vyřešil :-)

[ Zpět ]
      Datum: 28.11.2008
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Asi už je opravdu pozdě, ale pro jiné případy jsem našel orientační tabulku s velikostí dětských kol a výškou postav. http://www.detska-kola.net/tabulka-velikosti

[ Zpět ]
    Datum: 08.08.2010
    Autor: Partak
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společnost na občasné rekreační cyklovýlety

dnes
Ahoj, hledám společnost - kamarádku / kamaráda, skupinku, na občasné jednodenní cyklovýlety. Jsem z Prahy, věk 50+…

Hledám: přítelkyni z CL

20.01.2022
48 let, 184/78, svobodný, nikdy zadaný, nedotčený hledá holku 45+ z České Lípy a nejbližšího okolí pro společné…

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

201 cyklistů (22 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 10.

Kdo nebyl na Háji, nebyl na Ašsku Ašský výběžek je velice zajímavý kout Česka, před mnoha lety jsme jeho…
Peggy | včera

Československo s dětmi - kapitola 9.

Vzpomínky na Stříbro Nedávno jsme koukali na soutěž Kde domov můj. Padla v ní otázka ze západních Čech, už…
Peggy | 18.01.2022

Československo s dětmi - kapitola 8.

Vlastivěda pro naše dva puberťáky Šumavský samotář Znáte knihu rozhovorů se šumavskými samotáři Raději…
Peggy | 10.01.2022