reklama

Praskly stred

Ahoj, potreboval bych poradit jestli reklamovat mensi prasklinu - viz. foto. Jedna se o kolo Author Reflex stale v zaruce. Koupeno v Brne, momentalne ziji v Ostrave - takze asi bude problem kde to vyreklamovat... Na kole najeto pouze 500 km po zpevnenych cestach. Diky za vase nazory.

http://patentik.rajce.idnes.cz/

adresar Kolo

[ Zpět ]
Datum: 29.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (patentik)
  • Re: Praskly stred

         

    Reklamuj to nebo to vyměň, až budeš jenou šlapat a rozletí se ti to pod nohama, nebudeš se stačit divit. Myslím, že by následoval i nějaký pád.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2007
    Autor: cykloš
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praskly stred

         

    Presne tak, jak ti radi Cyklos.
    Pokud je problem v dosahu tvyho prodejce, Author ma zastoupeni urcite i v Ostrave, neni nic jednodussiho nez se zeptat :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praskly stred

         

    Napis rovnou Authorovi co s tím.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praskly stred

           

      To jsem udelal - napsal jak na Author tak i dnes na cykloservis kde jsem kolo koupil - jsem zvedavy jestli bude nejaka odezva.

      Bude stacit vymenit nejvetsi prevodnik nebo je to "hlubsi" problem?

      [ Zpět ]
      Datum: 01.05.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (patentik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praskly stred

             

        Řek bych, že ti pošlou kompletní pravou kliku.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.05.2007
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praskly stred

         

    Jestli je to v záruce, tak okamžitě reklamovat...
    A žádný problém kde to reklamovat nebude - spoj se s Brněnskou prodejnou a ať ti řeknou jestli mají pobočku i na severu nebo jestli jims tačí tenhle díl poslat poštou včetně kopie pořizovacích dokladů.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praskly stred

         

    Tak jenom pro informaci - ptal jsem na reklamaci jak v cykloservisu kde jsem kolo koupil tak i primo u Authora. Poslal jsem mail s foty (viz. odkaz). Cykloservis VeloHanak bez problemu uznal vadu a po zaslani klik nabizel vymeneni + potesil i Author - nabidli mi rovnou zaslani novych klik levou i pravou aniz by chteli videt doklad o koupi ci cokoli podobneho. A pry jen ze by bylo fajn kdyz jim poslu naobratku vadny vyrobek. Cili opravdu klobouk dolu - velice solidni pristup.

    Pouze se objevila mensi chybicka - namisto klik 175 mm mi zaslali 170 mm. Je to v realu poznatelny rozdil??? Pro laika me prijde 5mm zanedbatelny, to se vyresi posunutim sedlovky - pro 185 cm mam ram 22 cili rezerva je. Nechce se mi znovu neco vracet a zadat o nove. Diky za vase nazory.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (patentik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praskly stred

           

      Na kratších klikách budeš muset šlapat větší silou - rovnováha na páce, pedály budou mít menší obvodovou rychlost.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praskly stred

           

      Na 185cm výšky se kratší kliky než 175mm nehodí. On je ten rozdíl 5mm na každé straně a celkem tedy 1cm což se dost projeví a pokud je už člověk navyklý na určitou délku klik špatně si zvyká na jinou.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2007
      Autor: nooski
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praskly stred

         

    Husty. To jsem jeste nevidel, takhle prasklou kliku. V pulce ulomenou jo, vylomeny zavit pedalu taky jo, ale tohle ne. Urcite je to na uspesnou reklamaci, musel to byt zmetek jestli se to stalo po 500 km.
    Bohuzel to chce kliku nestahovat a radeji to tam privezt cele aby je nenapadlo rici, ze sis to znicil sam pri neodbornem stahovani, treba.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny mgt)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praskly stred

           

      Koukam ze jsem trochu mimo, hehe :-) Tak k veci...
      Pokud jezdis hodne, rozdil 5 mm na delce klik urcite okamzite poznas. Navic. meris-li 185 cm tak kliky 170 jsou dost malo. Na druhou stranu, jsi-li "vysokootackovy" jezdec nemusi to byt na zavadu. Rozumej ' kratsimi klikami se lepe (rychleji) toci'. Delsi kliky zase pro silovejsi jezdce.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenymgt)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praskly stred

             

        Diky vsem za info. Asi je vyzkousim a uvidim. Nejezdim tak casto ani tak daleko aby me to nejak poznamenalo :o) navic po cca 500 km si na kolo porad jeste zvykam takze to nebude snad az tak velka zmena

        [ Zpět ]
        Datum: 11.05.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (patentik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

377 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024