reklama

Zadní brašny

Na dovolenou jezdím s brašnami Author. Nasadit (sundat je) na/z nosiče je dost porod. Nemáte vymyšlený nějaký fígl, jak to zvládnout rychle, jednoduše, nevykloubit si přitom končetiny a nebýt přitom zralý pro psychiatra? Nebo nemáte nějakou úpravu toho připínání?
Ď!

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2007
Autor: AV
  • Re: Zadní brašny

         

    Jo, tohle dobře znám. Mám dojem, že jsem je připínal sucháčem jenom z boku, k zapnutí toho horního vehementu mi jednak chyběly čtyřkloubový prsty a druhak nervy. Ale na slušnejch cestách a naložený natěžko držely jak přibitý.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2007
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní brašny

         

    Myslíš tu spojenou dvojbrašnu se zipovým zavíráním, na kterou se pak dalším zipem dá případně přidělat ještě ta spacáková (vrchní) brašna? Tak ta je fakt drsná, ve všech ohledech. Už bych ji nechtěla ani zadarmo. Nic se do ní nevejde, a když přiděláš ten vrchní díl, není možný se dostat pro věci v postranních brašnách. No a o přidělání na nosič ani nemluvě. Ale protože ji mám skoro jako novou, a lituju vyhodit, občas ji vozím třeba jen na celodenní výlety či víkendovky (bez toho vrchního dílu). Na delší cyklodovolený vozím samostatné postranní brašny od Sport Arsenalu (nejsou sice taky dokonalé, ale narozdíl od těch od Authora mnohem praktičtější).

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2007
    Autor: Cyklistka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní brašny

         

    Byl bych strašně nerad, abych vypadal jak chytrolín, ale pokud je na ZÁKLADNÍ úkon s brašnami potřeba nějakej fígl, tak prostě nesjou dobrý a nepoužíval bych je, protože mě takové triviality a nedomyšlenosti vytáčejí. Brašny se nasazují někdy několikrát denně a pokud TOHLE nefunguje, je to větší manko než vodotěsnost. Používám praktické výrobky, existují. Nechci dělat reklamu, nicméně podrobnosti poskytnu rád.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zadní brašny

           

      Ahoj, tak sem s nimi - s temi radam :-). Diky! Palo

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (palo na kole ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zadní brašny

             

        Už se to tady probíralo vícekrát a opakovaně doporučuji brašny Ortlieb (www.ortlieb.de). Pevná vnitřní stěna, klicksystém, kdy jde brašna nasadit/sejmout jednou rukou za vteřinu a přitom brašny drží i při pádech.Mám je 10 let, bez problémů. Já mám klasické svinovací. dělají se i jiné modely vč. "kufrů". Jsou dražší, ale i když za plnou cenu, vyplatí se to. Na ebay.de jsou občas za polovičku (musíš sledovat). Existují napodobeniny (Ortlieb je originál): VauDe, Larca. Jezdil jsem i s AguSport, Karimor, Carradale, Lepper: vždycky to něco mělo, co mě vadilo. navíc O. dělá i batohový nosič na brašnu, takže je to i batoh. Neznám nic lepšího.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zadní brašny

               

          (nejen) mě se teda osvědčily brašny sportarsenal. Authory jsem měl taky .. jj .. souhlasím, sundávání, připevňování a vůbec dávání věcí dovnitř i ven je porod :)

          [ Zpět ]
          Datum: 25.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (holly)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní brašny

         

    Popozeraj v cykloobchodoch rozne systemy uchytenia pre inspiraciu a daj si to niekde v opravovni kozenych vyrobkov upravit presne na tvoj nosic.
    Videl som celkom sikovny typ uchytenia iba pomocou suchych zipsov(tazko sa to popisuje ale urcite nieco vhodne vymyslis)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (o. ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní brašny

         

    Tedka uz jsem sice majitelem expedicni rady Sport Arsenalu - ty (snad) nepromokave, nicmene jeste donedavna jsem jezdil s nejakou noname trojbrasnou (velmi) zhruba podobneho tvaru jako ta Authorova. Puvodni system uchyceni (nejaky provlikani reminky pres sponky) jsem zcela ignoroval, a pouzival svuj jednoduchy: brasnu sem polozil na na nosic, a zvrchu (pres horni treti dil brasny) natahl do krize 2 gumicuky ktery jsem zachytil v kazdym rohu nosice. Brasna jako celek drzela vyborne, zadny jezdeni po nosici ci tak neco, jedina teoreticka nevyhoda ze bocni kapsy nebyly pevne uchyceny, ale ujel jsem tak nekolik tisic km a nevadilo mi to ani metr (ani v rozbitym terenu, v zatackach, v lese - proste ani jednou). Kdyz o tom tak uvazuju tak sme takhle vlastne jezdili vsici, tedy asi 4 zcela ruzny typy trojbrasen, a vzdy vpohode.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2007
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024