reklama

Dobry cykloservis blizko Ladvi?

Ahoj, cetl jsem kdesi radu ze se nema jezdit do blizkeho cykloservisu, nicmene do dobreho. Potiz je v tom ze nevim jak se takovy dobry pozna (blizky poznam snadno :). Muzete nekdo neco doporucit v okoli Ladvi? Dik!

Datum: 24.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ladzin)
  • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

         

    Roh Dukelských hrdinů a Kostelní. Krtkem to je co by šutrem dohodil a zbytek došel. Na Harfasport mám dobrý reference, ale mnou osobně nevyzkoušené.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2007
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

           

      Dik moc! Nevis jak se to tam na tech Dukelskych hrdinech jmenuje? Prece jenom bych se rad podival kdy maj otevreno, kolik co stoji atd.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ladzin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

           

      Harfasport určitě nebrat. Je to sice velký obchod, ale servis kol mají dost mizerný. Sám jsem se tam spálil. Servis byl pozdě. Co měli oservisovat, tak to bylo tak napůl a ještě mi na kole zvládli rozhodit v rámci servisu to co jssem nechtěl. Nakonec jsem byl s kolem na servis během 14dní jinde a teprve potom to začlo chodit, takže fakt nic moc...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (karel-diskuze)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

         

    Kdybys spadnul do Vysočan, tak v ulici U Svobodárny je malý servis na kola a jsou tam šikovní za rozumnou cenu.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

         

    Pokud vím, tak za Ládvím je cykloservis - tam co je ten "růžový sad" na místě bývalé střelnice. Je to takový malý domeček.
    Býval mnoho let dobrý a vyhlášený, ale teď před měsícem si na něj kamarádka stěžovala - nějak nedoseřídil přehazku...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

         

    Bývám spokojen u bří Vladyků proti bývalému Discolandu v Libni.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2007
    Autor: Maxs
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

           

      No, ja jsem u nich obcas kupoval veci, takze jsem tam zasel, kdyz se mi povolil sroubek u prehazovacky (uznavam, zanedbana udrzba ...), a ta se vzpricila a chytla do dratu, pricemz mi to priohlo "hak zadni vidlice" (nastesti mam ocelovy ram Favorit:-)). Byli hrozne ochotny, dokud si mysleli, ze to chci dat kompletne do cajku (to to litalo -- vymena prehazovacky, retezu, ...), ale kdyz zjistili, ze chci jen rovnat ram, tak surove prohlasili nashledanou a odesli dozadu. Kdyby alespon meli tolik slusnosti rict, ze se jim to nevyplati. Mimochodem ram jsem si srovnal v autoservisu v Povlavsky (majitel mi pujcil sverak a drobny peniz jsem mu musel vnucovat), prehazovacka po srovnani a serizeni funguje doted.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin Krsek ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

             

        Jo, jeste jsem nepripsal, to co jsem chtel pripsat k hlavnimu clanku.:-) Primo v OC Ladvi je JM SPORT. Nechaval jsem si od nich delat vymenu zadniho petikolecka 14--28 za MegaRange Shimano 11--34 (sroubovaci do puvodniho stredu) a par dalsich drobnosti. A rozhodne spokojenost i s cenama.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin Krsek ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

         

    Eurobike na Kobyliském náměstí.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (zdenek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

         

    Ládví, ani jsem nevěděl kde to je, podívám se do mapy a zjistlím, že jsou to skoro Pražáci.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2007
    Autor: cykloš
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

         

    Nejlepší na světě je "self cycling service". Dokonalé služby a stoprocentní spokojenost. Serviceman je ochotný, milý a odborně na výši. Nikdy mu za práci nemusím nic platit!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobry cykloservis blizko Ladvi?

           

      Sice Ti ze začátku pár věcí zničí, ale časem se to už na Tvém kole naučí ;-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2007
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

330 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024