reklama

Ortopedie v Praze??

Zdravim,
chtel bych navstivit nejake ortopedicke oddeleni ci co v Praze ale vubec nevim kam jit,mam problem nejspis se slachama na prstech,na kole se me obcas prsty vyklepou tak ze je tezko narovnavam,mozna nejaky revma,nevim,deda kdyz byl starsi nemohl narovnat prsty tak asi neco po nem,chci si to nechat omrknout,nejlip u nejakyho schopnyho doktora kterej chape co to je jet na kole a od ceho to mam a co s tim...
tak prosim o nasmerovani,dekuji!!!

[ Zpět ]
Datum: 23.04.2007
Autor: Egesi
  • Re: Ortopedie v Praze??

         

    Kdyby ti to nevadilo kousek za Prahou, tak v Brandyse nad Labem je velice dobry sportovni ortoped. Moc prijemny pan, ktery opravdu vi, co je to sport (nikdy mi ho nezakazoval). Navic jsem slysel, ze ma na starosti i nejake vrcholove sportovce...

    Ortopedie - Urban Milan MUDr.
    Masarykovo nám. 95
    250 01 Brandýs nad Labem
    Tel.: 326 906 300

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

412 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024