reklama

Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo včera na výletě,

Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo včera na výletě,vlastním kolo Olpran Dominátor 2sezonu vcelku spokojenost až na včerejšek kdy na závěr výletu ulomil podsedlový šroub průměr 8mm což jsme s kamarádem na to hleděli jak vyoraná myš,v tomto směru s tím nejde udělat nic naštěstí jsme byli u obce Vacenovice kde nám obyvatelé ochotně a rádi pomohli tím bych chtěl obyvatelům obce Vacenovic poděkovat.

[ Zpět ]
Datum: 08.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Corsa ([email protected]))
  • Re: Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo včera na výl

         

    kolo olpran je kolo ze supermarketu, opravdu dost nekvalitní- nechci ti nic hanit, proč-pokud to myslíš s cyklistikou vážně neutratíš pár korun navíc za "značku"?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2007
    Autor: vangogh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo

           

      Jeeeezis..Opran je kolo tvde na p*cu!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Squixx)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo

             

        No ja myslim, ze tohle nam pisatel vubec sdelit nechtel a ani slyset nazory na kvalitu kola.
        Na druhou stranu vubec netusim, co se nam snazil rict. Naprosto nerozvedene placnuti o nicem. Mozna by to mohl trosku rozvest.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.04.2007
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo

               

          bužírka

          [ Zpět ]
          Datum: 08.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (karlos)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo

               

          Sííím, sííím, básník tím chtěl poděkovat obyvatelům Vacenovic za šroubek osmičku.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.04.2007
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo

                 

            Dobře Váňo, píši si malou jedničku! Hlavně nepolev, ať je z tebe slušný člověk ... 8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 08.04.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo

             

        Tvůj příspěvek a Vangoga, to je opravdu síla. S váma se určitě poradím, až si budu kupovat nový kolo.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.04.2007
        Autor: kolař
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo

           

      Ale u většiny lidí co začínají to je tak, že si nejprve koupí kolo ze supermarketu (považte Dominátor) a až teprve potom pochopí, že když nějaké kolo stojí 5 kKč a jiné Nx5 kKč, že to není jen snaha obchodníků z něj vytáhnout peníze.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2007
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahojte všichni chci přidat jen co se mně stalo

         

    buď rád, že jsi nedopadl jako Řehula. Prasklý šroub? To je toho, kolik jsi už odrovnal rámů? Nebo vidlí? Nebo klik? Osy o kol nebo zničený pedál nepočítám to dá časem každý.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2007
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

242 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024