reklama

Author Stratos 07, Zenith 06, Kellys NEOS a GT Nom

včera jsem si byl objednat kolo Author Stratos a šéf obchodu mě nabídl i jiné značky.Dříve tam byla jeho manželka a ta mě nabídla Stratose. Já mám z toho hlavu v pejru, proto prosím o radu co vybrat. Založil jsem nové vlákno, aby to bylo přehlednější. Děkuji za ochotu.
zde přidávám odkazy na značky:
http://www.levnysport.cz/jizdni_kola_crossova...
http://www.levnysport.cz/jizdni_kola_crossova...
http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module...
http://www.prodejkol.cz///author-zenith-06.html

Authora Zenith nabízí za 12 500,- Kč

[ Zpět ]
Datum: 05.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (pepásek)
  • Re: Author Stratos 07, Zenith 06, Kellys NEOS a GT Nom

         

    Milý pepásku, být Tebou, tak bych zůstal u toho Stratose. Je to taková dlouholetá klasika, hodně rozšířená. Já mám loňský model Stratose, se kterým jsem jezdil ve všech terénech a nejenže mě nezklamal, ale navíc to i přežil. Nedávno jsem si koupil nějaký to MTB, takže Stratose si nechávám jenom na silnice, kde na něm letos hodlám objezdit všechny možný silnice u nás v kraji. Takže asi tak. Měj se...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (F.M.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Stratos 07, Zenith 06, Kellys NEOS a GT Nom

           

      děkuji. Mě se zalíbil, ten Kellys je jenom o něco dražší asi má i lepší výbyvu, nebo ne? Prodavač mě řekl, že Stratose objedná, má jen v obchodě jinou velikost, abych si jej mohl vyzkoušet.Toho Zenitha nechci zde na diskusích jej moc nechválí.GT nemá uzamykatelnou vidlici. Tak mě zbývá Stratos nebo Kellys.a babo raď :o))

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pepásek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Author Stratos 07, Zenith 06, Kellys NEOS a GT

             

        No asi takhle: Kellys má asi trochu lepší vidli se 60 mm zdvihem (Stratos 50 mm), přehazovačku Deore (Stratos má Alivio) a řazení taky Deore. V tomhle je teda lepší než Stratos. Stratos je ale podle mě hezčí a hlavně o tisícovku levnější. A řazení Revoshift taky není k zahození. Mě osobně vyhovuje, na turistiku se myslím výborně hodí. A takovou příjemnou maličkostí u Stratose je reflexní pásek na sedlu.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (F.M.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Author Stratos 07, Zenith 06, Kellys NEOS a GT

             

        Podle mne je při takovýchto zdvizích uzamykání vidlic absolutně zbytečné... Těžko říct.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2007
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Author Stratos 07, Zenith 06, Kellys NEOS a GT Nom

         

    Jestli ti někdo nabídne Zenith za 12500,- Kč, tak bych určitě bral toto kolo. Přece jenom má lepší výbavu. To že je to loňský model bych neřešil. Normálně je cenový rozdíl mezi Stratosem a Zenithem 4 tis. Kč.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (martin99)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Stratos 07, Zenith 06, Kellys NEOS a GT Nom

           

      zde v poradně jsou na něj stížnost.Co říkáš na toho Kellyse? Rozhoduji se mezi ním a Stratosem.Kolu budu využívat na turistiku spojenou s focením.Momentálně se pohybuji po svých nebo autem.Mohl bych i investovat do lepší výbavy, ale myslím si že to nemá smysl nebo ano.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pepásek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Stratos 07, Zenith 06, Kellys NEOS a GT Nom

           

      zapoměl jsem dodat,že s prodejcem jsem domluvený a on objedná Kellyse i Stratose, abych si je mohl vyzkoušet.Byl jsem u něj objednat již Stratose a on mě nabídl další značky, tak jsem nerozhodný.Samozdřejmně my doporučuje dražší kola s lepší výbavou.Tak nevím...Dík za odpověď a hezké svátky

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pepásek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

445 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024