reklama

Montáž kabelového cyklocomputeru

Jakým způsobem nejlíp připevnit na odpružené kolo kablový cyklocomputer. Nějaký návod jsem našel tady http://www.ivelo.cz/domaci-dilna/montaz-drat... , ale zajímalo by mě jak to máte vy?

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
  • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

         

    Přesně podle tohoto návodu.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2007
    Autor: Žulda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

         

    Já jsem ten drát vedl po bovdenu přední brzdy...po několika přetrhnutích jsem si koupil bezdrátový tachometr :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

         

    Nesnáším návody. Většinou jim stejně nerozumím. Pokud to jen trochu jde, postupuju raději podle svého úsudku. Na některé situace ale návod nepamatuje. Například mám řidítka tak vysoko, že mi kabel nedosáhne do míst, kde by bylo nejvhodnější umístit snímač a magnet. Čím výše se to namontuje, tím víc se obě součástky od sebe vzdalují. Vyřešil jsem to tak, že jsem musel snímač (nebo jak se to jmenuje) dost vypodložit, aby byl dostatečně blízko magnetu ve výpletu.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Medvěd)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

           

      Tenhle problém se dá vyřešit montáží přední kotoučovky a asymetrickým výpletem.:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

         

    Po té sametové revoluci se nám jaksi začíná vytrácet umění improvizace. Dřív si skoro každý čech se vším poradil, protože musel a dnes každý prd (jako toto téma) zdlouhavě řešíme na diskuzích. Pokud si nevíš rady, objednej si na to odbornou firmu. Případně ti mohu nabídnout své služby. Za tři kila to zmáknu.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (informator ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

           

      vyber me, ja za dve kila!

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (takycyklista)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

             

        Já i za kilo. Kilo za 10 minut práce (včetně nastavení obvodu a času) není špatný job. Má někdo z vás 600 Kč na hodinu?

        [ Zpět ]
        Datum: 07.04.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

           

      No já spíš myslel takový ty detaily, jestli mám např. připevnit kabel k vidlici lepící páskou a nebo jestli je lepší to tam fixovat elektrikářskou umělohmotnou páskou...

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

             

        Snad k tomu jsou ty rychlovázací pásky, ne ? Izolepou nebo čímkoli jiným bych se docela bál. Ty lepidla občas bývají docela agresivní k plastům a nemuselo by to dělat dobrotu...

        [ Zpět ]
        Datum: 07.04.2007
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Montáž kabelového cyklocomputeru

             

        Moje nejčerstvější zkušenost je taková, že doporučuji omotat několika závity třeba té elektrikářské pásky (izolepa, atd.) kablík a teprve potom jej řádně připevnit stahovacím páskem z umělé hmoty. Zabrání se tak možnému (stalo se mně přes veškerou pečlivost) prodření kablíku.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.04.2007
        Autor: Bin-Laďin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024