reklama

Bunda

Ahoj Cyklisti, rozhoduji se o koupi bundy. V tomto počasí je v dresu ještě zima a profukuje. Libí se mi Kalas Titanium. znáte ji?Je vhodná ted na jezdění nebo mi poradte co používáte vy. Díky

[ Zpět ]
Datum: 01.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiris)
  • Re: Bunda

         

    používám Bieme, typ přesně nevím, ale je to z windstopperu, takže ve větru v pohodě, neprofoukne

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2007
    Autor: ozy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda

         

    Používám mikinu ze sekáče :o))))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda

         

    Používám tuhle :
    http://www.merida-bike.cz/prodej/Zimni...
    Jen ne v tak idiotských barvách!

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda

         

    Budna je určitě dobrá investice, ale pro mě je na ní už moc teplo (alespoň pá, so, ne co jsem teď na kole byl).
    Vozím ji maximálně do 11-12st., při více už se vařim (pod ní pouze moiru).
    Nad těch 11-12st. vozim při větším větru přes dres bezrukávovou vestičku, která zabrání profouknutí a nepaří se v ní člověk, protože má síťovaný záda. A pokud vjedu do lesa nebo chvíli nefouká, stačí rozepnout a je to téměř stejný jako když se sundá úplně.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2007
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bunda

           

      ta moje má taky na zádech jen síťku... a odepínací rukávy

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2007
      Autor: ozy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bunda

             

        Pokud má ale budna na zádech síťku, tak to není pak zase do větší zimy.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2007
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bunda

               

          to je fakt, ale spraví to správné funkční prádlo...

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2007
          Autor: ozy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Bunda

                 

            Ale jo, určitě se dá, ale u mě fungují vždy nejlépe dvě vrstvy oblečení (+ případně 3. vrstva vestička).
            I když jsem vozil 3 vrstvy určené na sebe, tak to bylo vždy horší.
            Proto bunda teplejší a pod ní jen progress mikro. A když je tepleji (jako od pátku), tak vozím přes progress jen dlouhý dres (středně teplý) + podle potřeby vestičku.

            [ Zpět ]
            Datum: 01.04.2007
            Autor: Mlok
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bunda

           

      Rozepnout se dá každá. Důležité je aby měla uvnitř příjemný materiál. Ta Merida tam má Super Roubaix a díky tomu se v případě přehřívání dá použít i bez dalších vrstev na holé tělo.
      Tohle bohužel zdaleka neplatí u všech. Například moje stará Direct Alpine No-Wind má membránu uvnitř a na holé kůži škrábe a lepí se.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2007
      Autor: Petrun
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bunda

             

        To je jasný, že se dá rozepnout každá. To byla jen informace k té vestičce, že při rozepnutí a shrnutí se chová stejně jako sundaná a není třeba ji pro kratší úseky sundavat. Tohle pro bundu neplatí.

        Bez spodní vrstvy ale stejně nebude nikdy tak dobře fungova.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2007
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bunda

               

          Vestička je dobrá věc to nepopírám, ale na jaře a na podzim je mi na nic. Raději se lehce zpotím, alespoň se rozpustí špek. Když člověk nezastavuje tak nemá kdy prochladnout.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2007
          Autor: Petrun
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda

         

    Mám tuhle http://www.humi.cz/?lg=cz&kat=15&id=33 a je v pohode ;-) Neprofoukne a je dobra i v zime na bezky. Lehounka a sbalitelna na minimum mista :)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeniiceek_)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bunda

           

      Tuhle bundu mám taky, akorát je bez zipu. Přes hlavu mi to připadá lepší. Není tam co by se pokazilo. Jsem s ní spokojený.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2007
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bunda

           

      Tak tuto mohu z vlastní zkušenosti také doporučit. Neprofoukne, voduodpudivá, lehká, obsahuje pytlík s pásky na přidělání třeba ke kolu, ale hlavně propustí vlhkost ven, takže se nazapaříš.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2007
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda

         

    vauDe Light & Dry, zatím nejlepší co jsem kdy používal lehoučká a dá se sbalit do zadní kapsy.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2007
    Autor: jipík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda

         

    Mám například tuto bundu: http://www.finebike.cz/obchod/obleceni/pearl...
    je tenoučká jako papír, lehká a dá se zmuchlat do maličký kuličky, přitom vůbec neprofoukne, dá se jezdit v ní a pod ní jenom dres, když venku fouká studenej vítr, bude ti teplo. Na tohle počasí, co je venku teď je fak skvělá. Pokud bys chtěl něco teplejšího, tak se mrkni třeba sem: http://www.finebike.cz/obchod/obleceni/pearl... , je jich tam spousta, akorát pozor, některý sou spíš na běhání(střih, délka rukávů), takže se jich kdyžtak radši zeptej..

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2007
    Autor: Luke
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda

         

    Už dva roky jezdím v oblečení od Axonu, mám dojem, že se to jmenuje Tornádo. Pod bundou i kalhotami mám jen termo prádlo a je to super i na běžkách při mínus 15C. Je to velmi příjemné na těle, neprofoukne, ale ani se v tom nezapaříš. Dopručuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (rojs ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda

         

    Kalas Titanium mám, jsem s ní nadmíru spokojen. Výborně sedí protože má všité takové elastické pruhy takže je dostatečně upnutá a nikde neplandá. Používám ji na tohle přechodné období a dávám pod ní Moiru Mono + Moiru Duo, při zvýšení teplot uberu jen na Moiru Mono a nakonec odepnu rukávy a používám ji jako vestu. V obráceném pořadí aplikuji na podzim.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2007
    Autor: Marcel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024