reklama

Rozdíl mezi 2 koly Apache?

Zdravím,

chystám se k nákupu nového kola a s největší pravděpodobností to vyhraje Apache Tanka Tate 06. Jen mě zajíma rozdíl mezi těmito 2 modely:

1/ http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Horske-kolo-Apache-Tanka-Tate-06_1349.html

2/ http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Horske-kolo-Apache-Tanka-Tate-X.5-06_1351.html

Jsem celkem laik, tak bych prosil o radu. Zatím se mi víc zamlouvá to první (asi ta barva :))) ) a vybaveni bude zřejmě o něco lepší?

Mám 195cm, 102kg, nebudu to muset pořád centrovat?

Díky za pomoc.
j.

[ Zpět ]
Datum: 31.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (jamalino ([email protected]))
  • Re: Rozdíl mezi 2 koly Apache?

         

    Citis to dobre, ze nejvetsi rozdil bude skoro v te barve :o)
    Stejny ram, stejna vidlice, jenom jedno kolo je na Shimanu Deore, druhy na SRAMu X.5, coz je kvalitativne stejna uroven, tj. jedna se uz o solidni komponenty.
    102 kg uz je dost, skoro bych uz byt tebou uvazoval o navsteve cykloobchodu a vybiral radeji tam se zkusenym prodavacem a s prihlednutim ke komponentum pro vyssi vahu, ale pokud budes jezdit spis po silnici a nenarocnym terenem- polni cesty apod., vydrzi i tohle kolo, proc by ne.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rozdíl mezi 2 koly Apache?

           

      Určitě se nechystam na nějaký hard terény, spíš lesní cyklostezky okolo HK.
      Pro to kolo si tam zajedu osobně, mám to kousek, tak snad poradí. Když jsem vybíral na podzim, tak jsem ještě koukal po Meride matts sport 500, tu mi doporučil prodavač v local cykloshopu, právě kvůli dvojitým ráfkům. Nepodařilo se mi najít ty ráfky jako jednotlivou položku, kdy by byl popis... nemá někdo zkušenost?

      A samozřejmě doufám, že nějaký kila vyjezdim :)))).

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jamalino ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rozdíl mezi 2 koly Apache?

             

        Všechny kola nad 10000,- mají dneska dvojité ráfky. Spíš budeš mít problém s vidlicí, už tady zaznělo že tenhle typ je pro muší váhy.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024