reklama

Kola Fuji

Hola lide cyklistický! Máte někdo zkušenost s koly výše uvedené značky? Synovi se líbí, prodejce je chválí ...

[ Zpět ]
Datum: 29.03.2007
Autor: AV
  • Re: Kola Fuji

         

    tak jsem se těšil, že bylo založeno na pěkný plamen (flame), protože se mi nastavily malý písmenka, a ještě k tomu takhle zvečera... zkrátka jsem četl "Kola Fuj!". tak se omlouvám, z toho nic nebude, jezdil jsem pouze na Pionýru, a teď nově na Superioru.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (repulsive)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola Fuji

           

      :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Aj)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola Fuji

           

      No taky me to nejdriv napadlo...."i" je vlastne takovej malej otocenej "!":-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola Fuji

           

      Hypermarkeťáky se řešej jinde ... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ej)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola Fuji

         

    Znám je jen teoreticky, teď jsem koukal po jejich fullech v Bikeranchi, nicméně zrovna oni je už přestali dovážet a vyprodávají zbytky - prý na moři shořela loď včetně jejich zásilky fuji, mají údajně škodu 3 milióny a budou se soudit o náhradu škody.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola Fuji

           

      Kolo Fuji vlastním,a jsem moc spokojená. Mám ho 3 roky,a zatím žádná velká oprava,jen výměna řetězu,je lehoučké.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenkaa)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola Fuji

         

    Na tvuj nekonkretni dotaz nekonkrtni odpoved :o)
    Jako znacka jsou Fuji zavedena firma, jejich spickovy modely ridili pred lety i mistri sveta v XC. Ale tohle se da rict skoro o kazdy firme, takze vic ti bez konkretni informace nerekne asi nikdo vic. Jako obvykle- vyrabi vsechno od detskych kol pres naprosty plecky az po spickovy stroje.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola Fuji

           

      Vašku, neznáš jejich w. stránky?

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kola Fuji

             

        http://www.fujibikes.com

        [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kola Fuji

               

          Ď.
          Pavel

          [ Zpět ]
          Datum: 30.03.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kola Fuji

               

          Ten Thrill LTX vypadá dost super. Ale hádám, že zatímco v US stojí na naše něco málo přes šedesát, tady do Evropy to půjdy tak za 8-9 pětek :o((
          http://www.fujibikes.com/2007/images/bikes...

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kola Fuji

                 

            Netusim za kolik, nemam v rukach cennik Fuji pro CR :o)

            [ Zpět ]
            Datum: 01.04.2007
            Autor: vasek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola Fuji

           

      hoj Vasku,
      vim ze je to dlouha doba od teto diskuze o kolech FUJI ale chci se te zeptat na dve konkretni kola od teto znacky jedna se o FUJI NEVADA1.0 NEBO mt fuji pro nejse zadny narocny jezdec budu se pohybovat po stezkach a obcas zamirim do lesa co si o tom myslis a ktere by jsi mi doporucil nemam zadne velke zkusenosti

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (petr24 ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kola Fuji

             

        Netusim, co po kole chces, ale pochopitelne ze na nenarocne jezdeni bude stacit naprosta vetsina kol. Vubec neznam cenu techhle 2 modelu, tak tezko rict, co si o nich myslim :o) Kazdopadne sis vybral 2 kola v naprosto rozdilnem osazeni a s obrovskym rozdilem v cene.To prvni je zhruba kolo v cene zrejme od 15 tis. Kc, tema MTB za 15tkc se tu resilo milionkrat, pouzij vyhledavani nahore na strance. A o modelu MT Fuji Pro si myslim, ze pouzili snad docela kvalitni noname karbonovy ram z Taiwanu a osadili ho vidlici a komponenty rekneme z lepsiho stredu kvality.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2009
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

368 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024