reklama

Odruseni PDA (rusi pulsmetr na kole)

Ted jsem nejakou dobu jezdil na kole bez navigace a pulsmetr Sigma fungoval, myslel jsem ze mam slabe baterky, takze jsem je (zbytecne) vymenil a az vcera jsem zjistil, ze kdyz zapnu Ykaumo DeltaX (podtaktovani nepomohlo), tak pulsmetr prestane fungovat a jinam nez na predstavec se mi asi nevejde (na riditkach uz mam navigaci, svetlo, cyklocomputr atd. ...) :-(.

Da se s tim prosim neco delat (pretaktovat, "odstinit" atd., kdyz umistit jinam asi nemohu) ? :-( Dekuju...

[ Zpět ]
Datum: 29.03.2007
Autor: VladaS
  • Re: Odruseni PDA (rusi pulsmetr na kole)

         

    Mě rušilo světlo bezdrátový computer a podařilo se to vyřešit pouze přesunutím computeru ke gripu, aby to bylo co nejdál od sebe. Nejspíše se ti to nepodaří vyřešit, když to nedáš od sebe, skuz posunout computer ke gripu.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2007
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odruseni PDA (rusi pulsmetr na kole)

           

      :-) Tak mam akorat pred ctenim Tve odpovedi ve schrance odpoved, co jsem prave odpovidal v diskusi na serveru o PDA a ta zni:

      Tak nevim, jestli je to vyreseno na 100% a co to bude delat treba pobliz troleji (jestli se ta dve ruseni nebudou "scitat"), ale zatim jsem to "vyresil" alespon tak, ze jsem dal pulsmetr na riditka napravo od svetla, ktere ho zrejme od PDA i trochu stini, protoze jinak to rusi i kdyz vlozim mezi PDA a pulsmetr (Sigma PC14) alobal, ze cele PDA samozrejme zabalit nemohu a do vzdalenosti asi 35cm.

      Moc mi to reseni nevyhovuje a chtel jsem se mu vyhnout, protoze mam berany uz pekne ovesene samymi kramy (odleva: PDA, cyklocomp, svetlo a ted navic pulsmetr) a hlavne ted ten pulsmetr trochu prekazi pri drzeni pravou rukou nahore a pusobi na mne "antiaerodynamicky", takze mne irituje, ze i kdyz nejsem zavodnik, tak ted budu zcela uprcite proti vetru jezdit o dobrych 5 az 10km/h mene ;-D, ale co se da delat, kdyz to asi "elegantneji" vyresit nepujde a doufejme, ze to bude fungovat alespon takto, kdyz bliz u sebe asi ta 2 zarizeni nejspis byt nemohou ;-(...

      Jinak u nas v Lidlu meli az vcera ten comp Tronic za 599Kc (jestli jej treba nekdo take nevratil, jak ctu sousedni diskusi...) a jseml trochu jsem v pokuseni, jestli jsem ho nemel vzit, ale umi to zrejme to same, co muj soucasny spolehlivy "dratovy" krome toho pulsmetru, ktery mam zvlast, takze mam obavy, abych si tim bezdratem nakonec nenabehl a nezlobil mi jeste i samotny comp a navic u soucasneho compu mam sikovny drzak, ktery ho drzi presne uprostred pred predstavcem, kdyz uz na riditkach potrebuju vozit tolik "kramu" (PDA, comp, svetlo, pulsmetr) a uz bych za chvili nemohl drzet berany i nahore ;-( ...

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2007
      Autor: VladaS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odruseni PDA (rusi pulsmetr na kole)

             

        Jo a svetlo mam "nasteti" nejaky levny zarovkovy crypton z Lidlu na "2 male burty" (vetsinou pouzivam jen na dojezdy a ted vlete snad moc poreba nebude) a uvazoval jsem o necem lepsim a jak vidim, ze i nektera svetla mohou rusit, zvlast kdyz ted muzu mit ten pulsmetr asi jedine vedle nej (na ruce by prekazel, nevidel bych na nej a byl by take blizko vedle PDA), tak to abych se bal koupit uz i to lepsi svetlo, i kdyz to se asi tyka "luxeonu" a pod., co maji nejake spinane zdroje a doufam ze ne i klasickych LED a pod., i kdyz ta zas nevim, jestli maji dostatecny vykon a z diskusi nejsem moc moudry z toho, jestli lepe sviti s jednou vykonnejsi LED a dobrou optikou, anebo jina svetla :-( ...

        [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2007
        Autor: VladaS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Odruseni PDA (rusi pulsmetr na kole)

               

          Mě ten computer ruší 5 LEDkové světlo, když jsem to zapnul vedle sebe, tak jsem najednou jel okolo 80 km/h, to by se najížděli km :-))). Mám computer s pulsem dohromady a stím to nice nedělalo, pouze s tou aktuální rychlostí.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.03.2007
          Autor: pro_pa
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odruseni PDA (rusi pulsmetr na kole)

         

    Vypnout? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny mgt)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odruseni PDA (rusi pulsmetr na kole)

           

      No, to asi nechces. Napada me vsak krome vypnuti jen jedine: Zkusil jsi to PDA, resp jeho ram, pokud je kovovy, "prizemnit" ke kolu? Na tom parazitnim vyzarovani bude mit pouzdro velky podil.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny mgt)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odruseni PDA (rusi pulsmetr na kole)

             

        Pouzdro PDA je cele plastove a zatim jsem jej (radeji, kdyz to nebylo potreba) nerozebiral.
        Zem by mozna sla vytahnout z konektoru na sluchatka, ale asi by to i pak chtelo do kovu (stejne musi zustat koukat GPS antena a velka cast s displayem), takze moc neverim, ze by pomohlo to uzemnit ke kostre kola, ale nezkousel jsem to.
        (v tom alobalu jsem to uzemene nemel a mel obalene i s displayem, ale to by mi asi moc platne na kole s neviditelnym displayem nebylo ;-)...)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2007
        Autor: VladaS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Odruseni PDA (rusi pulsmetr na kole)

               

          Hm. Muj PDA ma hlinikove pouzdro. Mozna by jeste stalo za pokud pouzit takove ty antistaticke igelitove pytliky, ve kterych se prodavaji PC komponenty.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.03.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny mgt)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024