reklama

Blikačka Smart RL-405 R

Má někdo zadní blikačku RL-405 R od Smartu? (5 LEDek). Měla by mít senzor pro automatické zapínání ve tmě.. zajímalo by mě, jestli jde vypnout/zapnout taky ručně natvrdo. V eshopech má poměrně špatné hodnocení oproti třeba modelu 403, ale komentář jsem zatím nikde neviděl.

[ Zpět ]
Datum: 28.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (repulsive)
  • Re: Blikačka Smart RL-405 R

         

    A proč si nekoupíš RL 317R Superflash? Tu tady má "skoro" každý a hodnocení má skvělé.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blikačka Smart RL-405 R

           

      protože ji nechci. a proč ji nechci ? bliká příliš intenzivně. pokud by měla režim při kterém by blikaly jen ty "slabé" LEDky, šel bych do ní.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (repulsive)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Blikačka Smart RL-405 R

             

        To že svítí příliš intenzivně je to nejlepší pro tvoji bezpečnost. Namontoval jsem jí na Šírera. Včera jsem neodolal silnému větru do zad a vzal jsem to po čtyřproudové rychlostní silnici z nové hospody do Písku (průměr 39). Zapnul jsem Superfash a dnes mi kolega z práce, který tudy jel autem potvrdil že ty záblesky byly jasně vidět i za dne (pravda bylo trochu pod mrakem).

        [ Zpět ]
        Datum: 11.07.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blikačka Smart RL-405 R

           

      (další důvod proč ji nechci může být právě ten, že ji má každý..)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (repulsive)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Blikačka Smart RL-405 R

             

        tak si kup lehokolo nebo ještě líp velomobil, když chceš něco, co nemá každý :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Blikačka Smart RL-405 R

               

          S tou SUPER Flash souhlasím, taky jsem ji zvažoval, ale odradilo mě, že může ostatní oslňovat a tak si asi raději koupím Blackburn Mars 3.0.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.03.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Blikačka Smart RL-405 R

                 

            Ta SUPER Flash je opravdu dobrá,jen pokud jede člověk sám.Pokud jede víc lidí za sebou na kole je to opravdu nepříjemné.Záblesky dost oslňují a oslňuje to i když se přepne na stálé svícení.Ale na druhou stranu to působí perfektně na auta.Objedou tě velkým obloukem a zaregistrují tě i když je oslní protijedoucí auto.S "normálním" zadním světlem si v tomto případě neviditelný.Musíš popřemýšlet co je pro tvou bezpečnost lepší.

            [ Zpět ]
            Datum: 29.03.2007
            Autor: Karel4
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Blikačka Smart RL-405 R

                   

              Já nevím co pořád řešíte... Pokud nechci aby to někoho oslňovalo, tak to v tom kloubu přihnu o 1-2 zoubky k zemi a je to. Prostě nebude rovnoběžně s vozovkou. Vyzkoušeno...

              [ Zpět ]
              Datum: 29.03.2007
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Blikačka Smart RL-405 R

                     

                Já taky nevím, co tady pořád řešíte.. já bych tedy tady rád řešil spíš tu 405ku; 417ku si řešte v tématu "Super flash na zadku", dík.

                [ Zpět ]
                Datum: 30.03.2007
                Autor: Neregistrovaný uživatel (repulsive)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Blikačka Smart RL-405 R

                       

                  A proč chceš blikačku, která má, jak píšeš, na různých místech na webu špatné hodnocení? Podle reakcí zde bych usoudil, že místní ví, co si koupit (Superflash). Nijak ji neprosazuji, protože ji sám nemám, ale odmítnout dobrý výrobek protože ho mají "skoro" všichni je zvláštní. I to údajné oslňování ve skupině jde přece lehce vyřešit přepnutím do jiného režimu nebo (v krajním případě) dočasným vypnutím. A jako sólo jezdci na silnici ti právě taková blikačka může zachránit minimálně zdraví.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 30.03.2007
                  Autor: ckp13
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Blikačka Smart RL-405 R

                         

                    nikde nepíšu, že ji chci.. jen sbírám informace.

                    PS: superledka u SuperFlashe se zřejmě vypnout nedá. To je ten důvod, proč ji nechci, jak jsem už psal v příslušném tématu.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 30.03.2007
                    Autor: Neregistrovaný uživatel (repulsive)
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Blikačka Smart RL-405 R

             

        Pokud nechceš splynout s davem, ptej se po Cateye TL-LD1000.

        http://www.cateye.com/en/product_detail/280

        Dáš za ni cca litr, což leckoho odradí. (asi to dělají v licenci Mercedesu :o)
        Pak ale následují samé klady: Použili optiku koncentrující 6diod do jednoho bodu + 2 a 2 do stran.
        K dispozici jsou čtyři režimy blikání/svícení na dvou samostatných okruzích ( 2tlačítka x4 režimy = celkem 16 kombinací).
        Lehce si tak navolíš zda má v jednom okamžiku blikat dokola pouze jediná dioda, nebo jich bude všech deset svítit či blikat najednou.

        Při plném výkonu je na stěně přibližně strovnatelná s 0.5W Superflash, při minimálním je to prostě jen silnější blikačka se zřetelnou viditelností ze stran.

        Každý si ale lehce spočítá, že poměr cena/výkon hovoří pro 3x levnější Smart Superflash. Vím o čem mluvím. Obě jsem platil :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2007
        Autor: Kony
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Blikačka Smart RL-405 R

               

          Asi hodně s křížkem po funuse, ale ani dokonalé PR u Cateye tu nehoráznou cenu prostě nevysvětlí... A to, že to má kdoví kolik režimů blikání je jen k zlosti... Než se člověk procvaká k tomu svému oblíbenému a nebo vypnutí celého toho monstra, tak zešediví... Už se něco podobného řešilo jinde...
          http://www.youtube.com/watch?v=fl5y72POyiU

          [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2007
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024