reklama

dobrý kauf?

ahoj!Jsem cyklista amater.včra jsem si objednal kolo Kellys Magic.Původně jsem chtěl salamandra,ale už nebyla ma velikost(lonsky model).S prodavačem jsem se domluvil,že mi vyměni vidlici za tu ze salamandra a to samé u řazení.Pak sme se dostali s cenou na oných akčních 10.990kč.plus tachač kellys KCC-16wl zdarma a příplatek 300 za rohy.co vy na to?

[ Zpět ]
Datum: 24.03.2007
Autor: mino
  • Re: dobrý kauf?

Měl sis nejdřív počíst, jak může dopadnout debata o hodnocení, pak by ses neptal: http://nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=4442

[ Zpět ]
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No jo,kolo z hypermaketů,to bych nechtěl ani zadarmo.Můj skromny a lajcky názor je že za tý penízeje to docela slušny,i když jsem šetřil na vidli.Na druhý straně ostatní je DEORE LX a to moje přiležitostni ježdeni...

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Za 11 je to dobrej kauf.

[ Zpět ]
    Autor: Petrun

DIK!Taky myslim a doufam.

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole
dnes
Ahoj 43/170 Kladno hledá partačku na vyjiždky na kole nebo výlety. Kolo je přijemná věc čisti hlavu od starostí. A…

Hledám: spolujezdkyni dobrodružné povahy na cyklovýlety

Hledám: spolujezdkyni  dobrodružné povahy na cyklovýlety
15.08.2018
Jsem nekuřák, vysoký, ženatý ale singl, 50+, zaměstnanec i podnikatel. Nehltám kilometry, kochám se. Láká mě …

Hledám: cyklistku,kamarádku

Hledám: cyklistku,kamarádku
14.08.2018
hledám cyklistku pro společné výlety na horském kole.možné i pěší výlety.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (21 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018