reklama

nové levné kolo

Chtěl bych se přítomných zeptat, jakou značku kola obecně by doporučili v levné cenové kategorii kolem 5000 ,- Tam jsou třeba nejlevnější kola od Authora, nebo spousta kol od např. Olprama, nebo Verteca. Do jaký značky byste šli kdybyste měli za úkol koupit kolo za 5 tisíc? ;-)
P.S. Vim že za ty prachy nic extra kolo nebude, ale já ani moc nečekám, jen aby to jelo :-)))

[ Zpět ]
Datum: 20.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (obycejny.clovek)
  • Re: nové levné kolo

         

    Tak - pokud teda ten dotaz je myšlen vážně - v týhle cenový relaci je to snad i jedno, prostě kup něco, co se ti bude líbit vzhledově.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    Asi tušíš, obyčejný člověče, že s touto sumou díru do cyklosvěta neudělaš. Za tyto peníze to na moc velké rozmýšlení není. Pouze bys měl udělat následující. Jít si kolo koupit do obchodu s koly, určitě ne do marketu. A vědět kde s ním chceš jezdit (pole, louky, schody, Alpy, silnice?). Pak už ti poradí.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    Za ty penize ti vytofim svoje kolo ze vsech stran a jeste usetris za nahradni dily a kybl nervu. Pozitek z jizdy bude zhruba stejny :)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nové levné kolo

           

      No hele znám lidi, co něco najezdili i na kolech z hypemarketů za dva tři tisíce. Tak nevim proč by levný kolo za 5 tisíc mělo být k ničemu???

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (obycejny.clovek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nové levné kolo

             

        To poznáš, až se svezeš na tom levném i na tom dražším. Jistěže se dá najezdit spousta kilometrů i na tom levném, ale při jakém komfortu? Mezi Trabantem či Velorexem a nejnovějším Mercedesem je také propastný rozdíl, přestože tě obojí dokáže přepravit z místa na místo.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nové levné kolo

             

        Doporucuji precist tohle forum... :)
        http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=1711

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2007
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    Rozhodně se něco koupit do 5000 Kč dá, ale důrazně doporučuji koupit v cyklo obchodě a ne v hypermarketu. Pokud nebudeš moc náročnej a ani neplánuješ moc km najezdit, tak ti může sloužit pěkně dlouho.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    Na blbý kecy nedej, i na levným kole se dá jezdit. Jen se vyhni supermarketům a Olpranům, nekupuj celoodpružený, raději ber s pevnou vidlicí, hodně levná vidlice stejně moc tlumit nebude a je těžší než pevná. Já bych vybral třeba tohle s pevnou (do 5t kč):
    http://www.bike4u.cz/index.php?pid=50&vid...
    nebo s odpruženou vidlicí (5,5t kč)
    http://www.bike4u.cz/index.php?pid=50&vid...
    S Apachem mám dobrou zkušenost.
    Hledej v loňských a předloňských modelech a výprodejích. Kdyby sis na to trouf, tak i v inzerátech (ale můžeš naletět).

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nové levné kolo

           

      Díky za rady, hlavně o tom prvním budu asi uvažovat. Něco už jsem hledal, ale Apache jsem ještě nenašel.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (obycejny.clovek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    Obejdi bazary. Kolo možná bude kradené, ale určitě dost daleko. Neboj se toho, Policie ČR krádeže kol rovnou zakládá, to víš, nemají lidi ...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (exmukl)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nové levné kolo

           

      Taky bych řek, že koupit "bazaráka" může bejt výhodnější než levný nový. Jen bych ti doporučil začít čtením inzerátů v regionálních novinách (třeba Tip servis u nás), protože lidi daj kolo do bazaru a ještě zadarmo inzerujou, protože bazar jim dá prachy až po prodeji. Takhle jsem koupil kolo synkovi, chlap mi řek, v kterým bazaru ho najdu (pravda, máme jich tady snad 10), prohlíd jsem si ho, chlap ho z bazaru vyzved a já na tom vyvařil snad 20%.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    Když si 299,- připlatíš máš to i Computerem SIGMA 500 BaseLine 2006 ZDARMA.
    http://www.cyklomania.cz/prodej/dema06_ISEO-26-AL

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: jipík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    Tady mají za 3700 a dokonce jsou ty kola 2 a ještě nejsou tak špatný.
    http://www.kupkolo.cz/produkty/Zapletena-kola...!-Zapletena-kola-Mavic-Crossride-06_1423.html

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nové levné kolo

           

      Si trochu zaspal : http://www.kupkolo.cz/produkty/Zapletena-kola...!-Zapletena-kola-Mavic-Crossride-06-stribrne-Vyprodej!_2387.html

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2007
      Autor: Petrun
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nové levné kolo

             

        Tak to je docela sranda, jsem dal první odkaz na Crossridy, co mi našel vyhledávač a oni ty akce tam mají uložené i ty starší a neodkazuje se jim to na aktuální produkt, to je docela zvláštně řešený.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2007
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    A co tohle?
    http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!--Crossove-kolo-Apache-Indian-06-velikost-19-_2373.html

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (navi)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    předně děkuju všem co jste mi napasali pár řádek za reakce i tipy. A v souvisloti s tím, že ty odkazy mi přijdou fakt zajímavé, bych se ještě chtěl zeptat jaké máte zkušenosti s internetovými obchody sídlícimi daleko od bydliště. Doporučujete? Co třeba záruční servis, myslíte že v tom nebude problém? Jak byste tam třeba kolo poslali? Chtěl bych využít internetového obchodu, ale trochu se toho obávám, kdyby byly problémy.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (obycejny.clovek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nové levné kolo

           

      Osobní zkušenost nemám, ale s tím záručním servisem to asi bude trochu na dlouhé lokty. Pokud je mi známo, většina eshopů to dělá tak, že garančku si musíš zaplatit sám (narozdíl od kola koupeného v kamenném obchodě). Co se týká reklamací, mělo by to být stejné jako u kamenných obchodů, jenom budeš asi platit za dopravu.
      Jinak ke tvému cenovému požadavku. Je pravda, že za 5 tis. to kolo nebude extra in, ale na běžné ježdění to stačit rozhodně bude. Sice je dost pravděpodobné, že bude nutné něco štelovat poněkud častěji než u dražších modelů, ale nemělo by to být zas až tak hrozné.
      Vše důležité tu bylo řečeno - v žádném případě nebrat kola ze supermarketů, je dobré podívat se na loňské (popř. předloňské) modely, v této ceně volit rozhodně (pokud je to možné) pevnou vidlici než problémovou a nefunkční odpruženou vidli...hodně štěstí při výběru.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2007
      Autor: Pepe
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nové levné kolo

           

      Poslal jsem Ti kontakt na Kupkolo, protože jsem si tam vloni i letos koupil cross. Je fakt, že to mám ke Dvoru Králové blízko. Ale když jsem vloni dovezl kolo na garančku, stejně s ním nakonec nic nemuseli dělat, vše bylo v pořádku a vlastně je dodnes!
      Jsem absolutní amatér, ale maximálně spokojený!

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (navi)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nové levné kolo

           

      Jsi docela odvážný, kupovat kolo bez vyzkoušení... Co když Ti nebude vyhovovat ? Máš to pořádně rozmyšleno, proměřeno a vyzkoušeno na něčem podobném ? Jestli ne, tak se Ti akorát může stát, že se na kole párkrát projedeš a kolo rychle skončí ve sklepě, protože jízda na něm bude utrpení. A nebude to jen tím, že je levné...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2007
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nové levné kolo

           

      Kupoval jsem v bike-eshop.cz , kolo přišlo v krabici, stačilo namontovat př.kolo a pedály (byly zvlášť kvůli rozměrům), po pár stovkách km mi udělal "garanční" prohlídku místní servisák (malý obchůdek) za 200 , vůbec mu to nevadilo.
      Problém žádný.
      Ale před koupí jsem měl pořádně proměřený starý kolo a vybíral podle toho. Rozměry se i ve stejný velikosti rámu dost u různých výrobců liší.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2007
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    kup tento má dobré dabl ráfky, v pohode 100kíl, ak ročne najazdíš menej ako 3000, pôvodnú reťaz treba vymeniť tak po 1000km a za nejakých 500 dostaneš k tomu aj blatníky s nosičom, môžem doporučiť
    http://www.vector-bike.sk/cz/html/cross/820a.htm

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    Když jsem si kupoval, neznalý poměrů první kolo, uvažoval jsem stejně jako ty. Byl to nějaký - už ani nevím co, asi za 5000. Jezdil jsem, žádné velké výkony a docela jsem se trápil. Zkušení mi říkali: svez se na pořádném kole a uvidíš.Já husa jim nevěřil. Pak mi ten zázrak ukradli a já po čase pořídil nové kolo. Asi za 20 000. Není to taky žádné eso ale teď si to ježdění fakt užívám a mám z něj radost. Takže - pořiď si levné kolo a pak si budeš vážit toho dalšího a lepšího :-) Štastnou ruku při výběru.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2007
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové levné kolo

         

    právě okolo 5000,- stály kola který jsme před lety koupili jako druhý pro tchány na chalupu. Chalupa je na třebońsku a jezděj téměř výhradně po poních cestách, ročně tak do 1000km. za těch 6 let jeto teda něco přes 5000km, bez zásadní údržby (pouze mazání řetězu + jednou ročně to prohlídnu a jsem vždycky překvapenej v jak dobrým jsou stavu).
    Značka? Leader Fox. Model? Ravena. Tenkrát železnej rám, železná vidle.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2007
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024