reklama

Klickfix – elegantní řešení brašen

Mnoho cyklistů z nejrůznějších důvodů nechce nebo nemůže mít na svém kole nosič. Při kratších vyjížďkách jsou tak odkázáni na batoh na zádech nebo v lepším případě objemné kapsy. Systém Klickfix nabízí jednoduché a elegantní řešení pro náklady zhruba do 10 kg.

Datum: 11.03.2007
Autor: Redakce
  • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

         

    ..akorát že to jedno cvaknutí stačí i zloději :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

           

      Nesmíš o tom přemýšlet jako "správnej" Čech. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2007
      Autor: Cyklistka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

         

    Já mám na klickfix brašnu na řidítka a nemůžu si ji vynachválit - vejde se do ní foťák, doklady a všechny důležitý věci, který chci mít po ruce. Když potřebuju, jediným cvaknutím ji oddělám, vezmu přes rameno a všechny důležitý věci mám sebou. Skvělá pro jednodenní výlety a ještě víc pro několikadenní cyklotúry.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2007
    Autor: Cyklistka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

           

      A máš vyzkoušené, jestli vydrží nárazy při vjetí do výmolunebo na obrubník? Mně se hrozně líbí ta pod sedlo, ale mám strach, že ji ztratím, na těch fotkách to nevypadá zrovna masivně

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2007
      Autor: Aladin
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

             

        Verim, ze vydrzi. Mam tasku na riditka (od Arsenalu), ktera je krom klickfixu jistena ocelovym lankem, takze taska pri zatizeni vlastne peruje. Vozila jsem v tom 3-4kg (obleceni do prace) a v pohode. Jinak i bez "perovani" je skoro nemozne klickfix urvat.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2007
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

               

          Netušila jsem, že Arsenal taky vyrábí tyhle brašny na klickfix - asi před třemi lety jsem ji začala shánět a u nás jsem žádnou neobjevila (všechny měli jen s tím podivným drátěným držákem na řidítka), nakonec jsem na jednu šikovnou a za rozumnou cenu narazila v Německu.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.03.2007
          Autor: Cyklistka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

             

        Já sice nejezdím nějakým drsným terénem (ale ono to někdy vyjde nastejno i po našich silnicích :-)), občas po lesních nezpevněných cestách (pomalou jízdou), ale žádný problém nikdy nebyl a brašna drží skvěle - nemám odpruženou vidlici, takže ty nárazy jsou pak větší. Při dlouhých cyklotúrách v ní vozím docela velkou váhu. Navíc je to nejideálnější řešení, kde vozit foťák (kromě baťohu, ale ten na kolo nevozím). S brašnou pod sedlo nemám zkušenosti, ale podle fotek u článku mi ta brašnička přímo pod sedlo připadá bytelná a vůbec bych se jí nebála, u té s přiděláním na sedlovku bych se možná rozmýšlela (ale nejlepší posoudit přímo, podle fotky se zas až tak moc nepozná)

        [ Zpět ]
        Datum: 26.03.2007
        Autor: Cyklistka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

           

      mam klickfix expedični a praskla obimka k řiditkam pak sem to spravil ale musel sem dat podložku mezi klickfix abrašnu ted to ma smysl uměla hmota žadna kvalita.měl by strach tam dat 3 kg

      [ Zpět ]
      Datum: 01.11.2008
      Autor: venoš
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

         

    Viz téma http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2614...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Scapino)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

         

    Už jsem se lekla, že se na NaKole dostává i otázka náboženství: místo "klickfix" jsem četla "krucifix". To by tu teprve nastala mela! 8-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2007
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

         

    Podsedlovka od arsenalu drží jako přišitá, pochybuji, že by ji někdo mohl ztratit, navíc je to braška oproti sciconu za pár korun:)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NPecan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klickfix – elegantní řešení brašen

         

    http://www.koloobchod.cz/detail-41285-brasna...

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2008
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024