reklama

Převodníky

Nevíte někdo, kde by se v Praze daly sehnat obyčejný crossový převodníky (48/38/28) s klikama 175 mm, nebo aspoň výměnné převodníky stejné velikosti - rozteč (snad) 110 mm k mým stávajícím klikám? U Štěrby mi nabízeli něco podobnýho, ale za 4.000,- Kč. Já mám na mysli něco do 1.000,- Kč, což by sand něměl být problém...

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (amatér)
  • Re: Převodníky

         

    Stačí kouknout na weby. Např na http://www.cyklosvec.cz si vybereš i levnější. Nebo jinde...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Převodníky

         

    podívej se na tuto adresu http://www.gebhardt.cz/, je možné si je objednat a nechat zaslat

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ferda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Převodníky

         

    Jednotlivé převodníky také dělá FSA. Stojí asi od 500,- nahoru. Kdo to sem oficiálně dováží ale nevím...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Převodníky

         

    Všem moc děkuju, rozhodně se na to podívám, ale stejně bych to radši koupil v nějaké prodejně, abych si na to mohl sáhnout a nekupoval přes internet zajíce v pytli. Hlavně už vím, co přesně mám žádat, a lepší jsou i moje představy o cenách. Nabídka s délkou kliky 170 je slušná. Horší je to už s těma prodlouženýma 175 mm.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (amatér)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Převodníky

           

      175 NENI PRODLOUZENA....je to nejbeznejsi delka klik.
      170 je pro prcky :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2007
      Autor: Hrabe-X
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Převodníky

             

        Nabídka tomu ale moc neodpovídá. Když jsem procházel ty odkazy, silně převažoval rozměr 170 mm.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (amatér)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Převodníky

               

          Pro MTB je nejpouzivanejsi delka klik 175 mm, u mensich velikosti se obcas dava i 170 mm. Je to dany tim, ze u biku (predpoklada se jizda terenem) prevazuje vyhoda vetsi paky nad efektivitou rychlejsiho toceni.
          Na silnickach je situace jina, tam jsou v podstate nejpouzivanejsi rozmery 3, a to 170 mm, 172,5 mm a 175 mm. Kdo se podle jednoho predchoziho prispevku nechce citit trpaslikem, muze hned vyuzit jenom 175 mm, jeho vec (a mozna i chyba).
          U vsech klik se normalne prodavaji vsechny mnou uvedene velikosti, mozna se staci opravdu jenom zeptat. Dal existuji i kliky okrajovych velikosti, jak smerem nahoru, tak i dolu. Kolega treba jezdi kliky 185 mm (od Gebhardta) na biku, na silnici tusim 180 mm, ale taky meri skoro 2 metry.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.03.2007
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024