reklama

Cykloportál ústeckého kraje

Dneska jsem objevil, že ústecký kraj provozuje cykloportál http://cykloportal.kr-ustecky.cz/
a tvrdí, že to provázáno se Saskem. No moc to nefunguje, ale alespoň nějaká turistická mapa okolí hranic. Představoval bych si, že by tam mohli být Saské cyklostezky. Ale třeba je to taková první vlašťovka.

[ Zpět ]
Datum: 03.03.2007
Autor: petrp
  • Re: Cykloportál ústeckého kraje

         

    Díky za upozornění. Ale jak píšeš, zatim slabota, zase mapa shokart (mě se prostě nelíbí, ale jsou nejrozšířenější). Dobrý je velký okno, ale zase strašně pomalý, každá změna = překreslení celého okna. Zajímavý je plánování trasy (sice mi to přijde jak pro analfabety, ale je to malé +), jenže třeba v NP mě to vede po cestách, kde se jezdit nesmí.
    Nejzajímavější by bylo to sasko, ale to tam fakt neni :(((

    Tohle bude možná akce typu: to jsme toho zase udělali pro cyklisty, co ! Odškrtnuto.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2007
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloportál ústeckého kraje

         

    Tohle by ale měl být jen zkušební provoz... TAky mi vadí, že sou tam příliš ostré hranice kraje...
    Pomalé je to teda fest..
    Ale nadruhou stranu je to docela dost podrobná mapa..

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024