reklama

jednostranne SPD

Prosim Vas, poradte mi niekto. Mam jednostranne naslapne pedale od Authora, chcel by som vediet aky ucel maju plnit tie styri plastom potiahnute skrutky zo spodnej strany. Jedna mi totiz pocas jazdy odpadla - skrutka sa zlomila a polovica ostala vo vnutri. Mam to vyvrtat alebo co? Ak to nema vplyv na funkciu pedalov (co sa mi zda ze nema) tak by som to nechal tak. Poradte prosim.

[ Zpět ]
Datum: 13.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (AUTHORAIRLINE)
  • Re: jednostranne SPD

         

    Já o těch šroubech vím, jen mi teď úplně nedochází, k čemu jsou. Já je teď nijak nevyužívám, mám tam klipsny. Doma se podívám a dám vědět - pozítří, zítra asi nebudu na netu.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jednostranne SPD

         

    Podle me slouzi jen jako protiskluzove spuntiky a ve skutecnosti na funkci rostlinare nemaji vubec vliv.Ja jsem mel u pedalu jeste jednu sadu techhle spuntiku s vetsi vyskou a nenapada me proc nebo co bych s tim steloval.Snad jen kdybych mel silnicni tretry,ktere maji jen tvrdou plastovou podrazku a kufr z ni vystupuje tak by se tyhle spunty hodily.Obavam se ale ze pedaly tohohle typu si silnicari zrovna nekupujou...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jednostranne SPD

           

      Já si totiž myslím úplně totéž - na funkci to nemá vliv. Ale stejně se podívám.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jednostranne SPD

           

      Takže, otevřel jsem si to na www.author.cz, jsou tam na obrázku - ty čudlíky jsou opravdu pouze protiskluzné, nechal bych to být.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jednostranne SPD

             

        Vdaka za odpovede. Takze som sa rozhodol ze to necham tak, akurat si musim vymysliet nejaky stuplik ktorym vziknuty otvor zapcham, aby sa tam neusadzal bordel. Ale aj tak musim podotknut ze niektori vyrobcovia by sa mali nad sebou zamysliet ked do vcelku kvalitneho vyrobku vrazia cosi co tam vobec nemusi byt a navyse to je este aj z nekvalitneho materialu.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (AUTHORAIRLINE)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024