reklama

vidlice

Recon 351- nebo-Tora 318 solo air,kdo poradí?díky
zdvih 100mm nebo 130mm?

[ Zpět ]
Datum: 26.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (flin ([email protected]))
  • Re: vidlice

         

    Napiš, co od vidlice očekáváš a pak ti možná někdo bude schopen poradit, která z těch dvou tebou jmenovaných se tomu více blíží.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vidlice

           

      Chtěl bych zrychlit hlavně ve sjezdech,tam ztrácím.Jezdím takové závody jako, kolo pro život, a podobné.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (flin ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vidlice

             

        Se vsi uctou, ale tam rozhodne vic tvoje technika jizdy a odvaha, nez volba Tora x Recon.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.02.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vidlice

             

        Taky jezdím KPŽ a mám Recona :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.02.2007
        Autor: Meriďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vidlice

               

          Jak ji dlouho máš a jak si s ní spokojen?A kterou variantu.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.03.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (flin ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: vidlice

                 

            Mám RockShox Recon 351 Air 2007 100 mm + poplock Adjust. Je to dobra vidlice. Presel jsem na ni z Manitou Splice Super RTWD a rozhodne zmena k lepsimu. Libi se mi, ze i pri vyssich tlacich je na zacatku hodne citliva a mam rad hodne odsuzovanou progresivitu, protoze nemusim mit alespon strach, ze ji dam lehce na doraz i pri nizsim tlaku. Problem je akorat, ze po tech 300 km ji musis dat na garancku. Rikali mi v tom servise, ze se tam dava proplachovaci olej a musi se to vymenit za normalni, jinak by vidlice odesla. Normalne by ti to meli udelat zadarmo tam kde jsi ji koupil, ale ja jsem nechtel cekat, tak jsem to nechal udelat u znameho v servise.

            [ Zpět ]
            Datum: 04.03.2007
            Autor: Meriďák
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: vidlice

                   

              Dík za názor i radu.

              [ Zpět ]
              Datum: 04.03.2007
              Autor: Neregistrovaný uživatel (flin ([email protected]))
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vidlice

             

        na maratony 100, 130 je strašně moc- změníš si geometrii rámu (mohlo by to prasknout), navíc 130 mm vidle bude dost těžká. A to co tu už bylo napsáno- na KPŽ se nejezdí sjezdy kde bys potřeboval dobrou vidli. Myslím, že já bych na těchto závodech trhnul většinu borců i s pevnou. Prostě mysli na to kolik stojí probroušené ráfky a nové špalky... A nebrzdi. Kdybys chtěl sjíždět Hvězdu na Sudetech, má tahle diskuse to smysl.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.03.2007
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

359 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024