reklama

Poraďte rychlé 26" pláště na silnici

Doporučte mi prosím nějaké rychlé 26" pláště pro převážně asfaltové použití. Se Schwalbe Marathon 1,5" 7 bar (které jinak jedou celkem pěkně) nemám moc dobré zkušenosti. Ve všech třech kusech, co vlastním, se časem udělala v běhounu podélná prasklina, která měla časem za následek rozšklebení a vyboulení pláště (dovnitř vniklé kamínky porušily kord).
Jde mi spíš o turistické využití, takže spíše upřednostňuji trvanlivost před super závodní gumou, která vydrží jen 1000 km. Ale samozřejmě chci, aby to taky trochu jelo a drželo. A za rozumnou cenu (přes 800 za kus asi nejdu).

[ Zpět ]
Datum: 26.02.2007
Autor: PavelŠ
  • Re: Poraďte rychlé 26" pláště na silnici

         

    Být na tvém místě, tak se držím Marathonu, jsou to v dané skupině jedny z nejlepších plášťů. S tou špatnou zkušeností jsi mě docela udivil, znám pár lidí co na nich jezdí už léta a naprosto bez problémů (i když na 29" a ne na tom základním modelu).
    Zkus jejich novinku, údajně je super:
    http://www.schwalbe.de/gbl/en/homepage/?gesamt...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte rychlé 26" pláště na silnici

         

    Vloni jsem koupil IRC Smoothie 1.25". Obouvám je výjimečně, když se chci rychle projet na HT a nechci jet na silničce. Jsou za pár korun a zatím drží. Nečekej ale žádné pohodlí, foukám je na cca 85 PSI. Pokud ti jde ale opravdu o rychlost, je to dobrá volba
    http://www.bikestuff.cz/index.php?produkt=855...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte rychlé 26" pláště na silnici

         

    Mě vyhovují Continental "Goliath" a C. "Town/Country" ; teď jsem jezdil na slickách Vee Rubber Cobra, 1,5" tichoučký... ale nesmí být vlhko, pak je to mejdlo.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte rychlé 26" pláště na silnici

         

    Ja mam uz druhe Schvalbe City marathon, prvni 1,9 a druhe 2,1 a jsem spokojen. Prvni me vydrzely sest let.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2007
    Autor: LOBO
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte rychlé 26" pláště na silnici

         

    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2805...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte rychlé 26" pláště na silnici

         

    bezvadny jsou Michelin Road Master (aspon myslim, ze se tak menuji). Super rychly, 1,5´´ s ochranou proti pichnuti.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (dydy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

443 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024