reklama

Přes dva kopce.

Kdo se přidá
http://www.presdvakopce.cz/

Datum: 17.02.2007
Autor: Biker65
  • Re: Přes dva kopce.

         

    Člověče, pěkná trasa. Sjela bych si ji, ale ne v závodním tempu...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přes dva kopce.

           

      Tak jsem neodolala a zkoukla.... Poslední na kratší 50-ti km trase--4,5 hod. To bys zvládla i jako pohodovou vyjížďku i s důkladným kocháním se krajinou.... :o))

      [ Zpět ]
      Datum: 21.02.2007
      Autor: MM
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přes dva kopce.

             

        Právě - závody mám zakázaný :o)))
        Ale trasička je to krásná, takže si jí určitě někdy sjedem...

        [ Zpět ]
        Datum: 21.02.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přes dva kopce.

         

    tak co, jak jsi dopadl a jeké to bylo, pochlub se.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2007
    Autor: Navara
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přes dva kopce.

           

      No, muzu ti rict, ze Bulda z BF (potkali jsme ho s nasi skupinou cestou na Rip) dojel na 80km 3.
      Karliner dojel 115. a SavaH (jeli jsme s ni na nocni Okor) 140.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2007
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přes dva kopce.

           

      Bylo to super, jel jsem 80km a je to fakt nadhernej zavod. Krasna trat, rozumny pocet lidi a navic vyslo pocasi. Kdybych nepichnul, tak jsem to jel pod ctyri hodiny. Takhle bohuzel lehce pres.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2007
      Autor: lester
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přes dva kopce.

         

    Jen pro ty, co neznaj terén, tak ty kopce jsou docela výživný... Ale mohli bychom si dát nějkej výlet po trase, k tomuto se skvěle hodí ten cyklovlak, co všude prezentuju, ze Slaného je to coby kamenem dohodil, tam a zpět z domova to není moc reálný....
    Ale mašinka doveze blíž, taky už sem se tam motel..

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přes dva kopce.

           

      No jako ilustrace profil trati: http://www.bike-forum.cz/img/upload/forum...

      Tak nejak nevim, zda by si organizatori nemeli zopakovat pocitani do dvou :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2007
      Autor: lester
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přes dva kopce.

             

        Fuj, to je ale hnus velebnosti ;-) Sice nerad jen šlapu po rovince, ale tohle už také nemusím ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2007
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přes dva kopce.

               

          Prevyseni cca 1270 m (pry loni na stejne trase) na 80 km neni vubec moc. V Alpach to das na 10 kilometrech :o)
          Loni jsem jel podobnou vzdalenost, 84 km "maraton" a prevyseni delalo 2400 m, tady v Lucembursku, takze zadny hory. Zena jela pulku, na 42 km nastoupala 1200 metru.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2007
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přes dva kopce.

                 

            Ale já jsem jen "výletník" ;-) Jako nějaký ten kopec po trase mi nevadí, ale tohle šlapat a ještě k tomu na čas po mně nikdo chtít nemůže ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 18.04.2007
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přes dva kopce.

                 

            Prevyseni je skutecne asi 1300m. Zakernost tohohle zavodu je hlavne v tom, ze je prvni. Letos jsem diky zime mel neco najezdeno, taze to byla pohoda. Ale loni akorat slez snih a ja jsem dojetim zdvojnasobil pocet ujetych km :-). To byl masakr.

            [ Zpět ]
            Datum: 18.04.2007
            Autor: lester
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přes dva kopce.

         

    Tak já dojel špatně. Asi deset km před cílem jsem zlomil ramínko u přehazovačky a bylo po prde.... Ale jinak to byla makačka. Chvílemi jsem si sahal na dno , hlavně v tom krpálu s provazy.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2007
    Autor: Biker65
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024