reklama

Dovolená Tábor poraďte

Protože se pomalu blíží dovolená a než se nadám tak je tu srpen.
Máme zajištěné ubytování v Táboře Autocampingu Malý Jordán.
Potřeboval bych poradit kam se zajet podívat co nezapomenout
vynechat a jaká mapa by byla pro mě nejlepší. Jen že má to jeden
háček my s manželkou máme treki a setra se švagrem silničky.
Tak že budeme jezdit hlavně po asfaltu nebo pěkných cestách.
Nejsme žádní přeborníci taky už máme všichni přes - - sát.
Ale 50 až 70 km ušlapeme samozřejmě dnně. Za každou radu
předem děkuji. Pepa z Moravy.

[ Zpět ]
Datum: 15.02.2007
Autor: Pepa
  • Re: Dovolená Tábor poraďte

         

    Určitě bych nevynechal na Táborsku Kozí hrádek.
    www.kozihradek.zde.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená Tábor poraďte

         

    Jen namátkou : vila prezidenta Beneše v Sezimově Ústí, Bílkova vila v Chýnově, Chýnovská jeskyně nebo hrad Choustník... Mapy používám KČT 1:50000.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená Tábor poraďte

         

    Pepo, v Táboře znám osobně hlavně rest Šupina, kterou můžu doporučit, ale zkusil jsem jednu z funkcí GPS - hledání v Mapsource. Hledání je vztaženo ke středu Tábora, třeba nepohrdneš:
    http://album.volny.cz/pilotpilot/browse.php...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: stan-pilot
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená Tábor poraďte

           

      ... je to čitelné s výhradou, zkus zobrazení 1:1 .

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2007
      Autor: stan-pilot
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená Tábor poraďte

           

      V Táboře?!? Nepleteš si to náhodou s Třeboní?!? Tam jsou vyhlášené rybí restaurace Šupina a Šupinka...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dovolená Tábor poraďte

             

        ..tak to jsem se sekl, pardón a děk za upozornění

        [ Zpět ]
        Datum: 18.02.2007
        Autor: stan-pilot
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dovolená Tábor poraďte

             

        To jsem chtěl poznamenat taky, ovšem co kdyby byla i v Táboře Šupina. Tam to zas tak dobře neznám.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.02.2007
        Autor: Peldy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dovolená Tábor poraďte

               

          Tam je taky jakási rybí restaurace - mám pocit, že bašta nebo je na baště nebo tak nějak. Ovšem tak pravá Šupina a Šupinka je jen a pouze v Třeboni...

          [ Zpět ]
          Datum: 18.02.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená Tábor poraďte

         

    Bechyně - zámek a most přes Lužnici (technická památka), Stádlecký řetězový most (technická památlka). Vše dohromady = pěkný jednodenní výlet. 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2007
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená Tábor poraďte

           

      Předběhla jsi mě, přesně to jsem chtěl poradít. A z Bechyně cesta na Týn nad Vltavou a zadem přes Albrechtice na Záhoří - perfektní trasa - potom musíš na Zvíkovské podhradí se zámkem a dál na Tábor. To by mohlo těch 70 km dát. V Bechyni nezapomeň na Židovu strouhu, je sice pěšky, ale podél potoka to stojí za to. Doporučuji ještě Dobronice se zříceninou, Soběslav a kilometrově to vyjde i na Třeboňsko. Užijte si to.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.02.2007
      Autor: Matěj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená Tábor poraďte

         

    Děkuji za tipy určitě jich využiji a omlouvám se že
    jsem nenapsal dřív ale mněl jsem problém s monitorem

    [ Zpět ]
    Datum: 22.02.2007
    Autor: Pepa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená Tábor poraďte

         

    Rozhodně projeďte Chyšecko (Chyšky a okolí). Je to trochu kopcovitý ale stojí to zato. Taky bych jel do Stádlece podívat se na most který stál původně v místě dnešního Podolského mostu před zatopením přehrady. Pro ortodoxní bikery je naprosto boží cesta okolo Lužnice do Bechyně.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.02.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená Tábor poraďte

           

      Díky za příspěvek, okolo Lužnice do Bechyně se rádi
      projedeme i po tom most se určitě projedeme.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2007
      Autor: Pepa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená Tábor poraďte

           

      Dotaz pro Petruna Jaká je cesta z Tábora do Bechyně okolo Lužnice.
      V jedné mapě je a v jiné zase není žádná, dá se po projet i na silničce.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2007
      Autor: Pepa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

377 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024