reklama

servisni prohlidka

Koupil sem si ted novyho Authora, po jaky dobe bych mel jit na 1.servisni prohlidku? Je to zdarma?

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (tom)
  • Re: servisni prohlidka

         

    To máš napsané v manuálu,jinak zhruba po 100km,nebo asi po TŘECH týdnech nehledě kolik je najeto km.Ono také záleží na prodejci.Tak ať to jezdí!! Jo a je to zadarmiko,počítej,ale že si tam kolo asi nechaj do druhého dne.Někde to tak dělaj.Takže čau!

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: servisni prohlidka

         

    Zkus se telefonicky objednat na určitou hodinu - rovnou si to zase odvezeš (aspoň mě se to tak povedlo u obou kol).

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: servisni prohlidka

         

    Na garanci tak po 100 až 150 km a dělá se to zadara. Jinak je dobrý si všímat co kde na tom kole nesedí, nebo co se kde změnilo proti původnímu stavu - technik potom bude vědět na co se zaměřit. Já sem přijel do servisu s papírem, kde sem měl sepsáno co je kde špatně a mechanik byl nadšenej.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Le ZAKARR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: servisni prohlidka

         

    Zkus trošku delší jízdu po hrbolatém terénu, nebo aspoň po kočičích hlavách, ať se povolí všechno, co je blbě dotažený a seřízený. Mě při servisní prohlídce jen seštelovali přesmykač a promazali bovdeny, jinak v pohodě. Provedeno do druhého dne.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (peci)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: servisni prohlidka

           

      dik :)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomas)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: servisni prohlidka

         

    Taky mám kolo od Authora, je to cross Classic SX a servisní prohlídka u mého stroje proběhla po 4 týdnech a podezřele rychle! (přišel jsem řekli mi co to dělá a že mám za hodinu si pro to přijít - mám pocit že kolo si odvezl do dílny a až jsem odešel tak ho po chvíli hodil jako "zeservisovené" zpátky do krámu) Ono je to ale moje zkušenost už bych si u tohoto prodejce nekoupil ani čepičku na ventilek.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

402 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024