reklama

Funguje přípravek Joint Mobility?

Chci se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s přípravkem na výživu kloubů pod názvem Joint Mobility. Údajně by snad jako jediný na trhu měl být schopen zvrátit rozvinutí artrózy a léčit chrupavku. Ostatní přípravky (snad) jenom nemoc zpomalují a (možná) zastaví.

[ Zpět ]
Datum: 15.02.2007
Autor: Jitka
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    Ahoj. Sice s snim nemam zkusenosti, ale muzu doporucit tohle....Barny's (www.barnys.cz), Max GL Entro, CELADRIN.
    Asi zatim nejlepsi vec, kterou jsem na kolena mel. Uz behem prvnich dvou dnu jsem citil zmenu. Nevim, zda to zvrati srtrozu, ale me to hodne pomohlo.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    Teda doufam, ze to tak neni, ale cetl jsem dokonce jedno docela seriozni pojednani o tom, jestli tyhle potravinovy doplnky maji vubec nejaky vyznam. Telo stravi a zpracuje jenom urcite mnozstvi zivin, ktery muzeme pry doplnit i jinak (jenom volne cituji, jinak zena uziva taky jakysi kapsle s kolagenem).
    Napada me, ze kdyby neco takhle opravdu zazracne fungovalo, mohli by jit vsichni ortopedi na pracak, kvuli rekvalifikaci. Jenom aby to nebylo jako s podobne zazracnymi prostredky na hubnuti. Ale par zivinama navic se urcite nic nezkazi.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    S tebou jmenovaným výrobkem zkušenost nemám, tak popíšu tu moji.
    Mám po artroskopii obou kolen, na poslední kontrole před měsícem (asi 12 dnů po operaci) mi přímo v ordinaci prodala sestřička proenzi3. Na balení je dávkování 3x denně tabletu, ale mám brát 14 dní 2tabl denně a pak 1tabl denně. Podle sestřičky víc tablet nemá smysl, protože tělo umí přijmout jen omezené množství kýžených látek a zbytek prostě močí vyloučí.
    A jestli to pomáhá? No to doufám!

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: stan-pilot
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      Buď si jistej, že pomůže. Bezbolestný pohyb, to je Proenzi!!! Říkal to i pan primář Sova. Obsahuje chondriotin, glukosamin a hlavně, hlavně MSM, bez něhož by byl k ničemu.:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

             

        Podle posledních infofrmcí je nejdůležitější Kolagenní hydrolyzát,obsahuje ho Gelmodel biosol.Joint Mobility neobsahuje ani Kolagen ani Glukosamin ani Chondroitin ani MSM a ani revoluční Kolagen...?Mě osobně ze všech těch Gelmodelů,Geladrinků,Arthrotan,Proenzi a já nevím co jsen všechno vyzkoušel,nejvíc pomohla Kortikoidová injekce ne do kloubu ale do zadku.Byl jsem překvapen ale po 20 letech mě přestaly bolet klouby.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.02.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Hawk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    A co takhle tlačenka? Obsahuje všechny "zázračné" přísady jako ostatní přípravky a navíc má jedno nedostižné plus - chutná! Může se brát celý život bez rizika předávkování. Synergický efekt nastává při současném podávání s iontovým nápojem z plzeňského Prazdroje :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      Tlačenka je nejlepší, ale nesmí bejt krvavá a s chlupatejma flaxama z uší. Slezská za 2,20 bejvala dobrá, ale kde je jí dnes konec.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

             

        Zrovna na tohle se vzpomíná pěkně, ale snad se to už nikdy nevrátí!
        Konec je jí na přibližně stejnym místě, jako je točený 10° v hospodě IV. cenové skupiny za 1,70 Kčs, to stačila dvacka s Žižkou na deset kousků, ruma na cestu na intr a ještě dvaceťák dýško; a další a další...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.02.2007
        Autor: stan-pilot
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

               

          vrátí, nevrátí, ale takovou plzeň, jakou točili v Národním domě v Olomouci za komančéros, jsem od té doby nepil. ta by se pro mě vrátit mohla

          [ Zpět ]
          Datum: 18.12.2007
          Autor: vladaza
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      Ještě jsem si vzpomněl, že kolena stoprocentně přestanou bolet po přípravku s velmi podobným názvem - místo Joint Mobility se to jmenuje prostě jen JOINT. Možná je to od stejnýho výrobce... :o))))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2007
      Autor: ckp13
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

             

        Musím tvoji propagaci, Honzo, obrousit konstatováním, že účinek je, jako u mnoha (nebo všech?) ostatních přípravků, opět pouze dočasný... :- )

        [ Zpět ]
        Datum: 16.02.2007
        Autor: stan-pilot
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

               

          Pravda, zapomněl jsem... :o))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2007
          Autor: ckp13
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

               

          to záleží na dávkování. Stačí zvýšit dávky a hlavně zkrátit interval mezi požitím :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2007
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

                 

            ...čili místo dočasně dočasně
            .......je to dočasně dočasně dočasně dočasně

            [ Zpět ]
            Datum: 16.02.2007
            Autor: stan-pilot
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      TO JE SLOVO DO PRANICE !! Pravá domácí tlačenka (žádná krev, chlupy, kopyta či tak ;o)) v kombinaci s nejlepším ionťákem (P.U.12), to je moje ozkoušená kombinace. Pravda, ta tláča se shání těžko, nebýt rodiny na Moravě co to sami dělají, tak nevím nevím. Ale rozhodně problém s klouby ani jiné potíže nemám, takže to rozhodně musí fungovat !!! :o)))
      Škoda jen že to nefunguje na lenost či tloustnutí, ale to je holt cena za vyváženou zdravou výživu ;o))))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

             

        MatyxCZ, uplatňuju skoro celou dobu rekonvalescence a jsem tlačenky spocíval už určitě několik kg, na lenost nevím, ale na tloustnutí FUNGUJE.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.02.2007
        Autor: stan-pilot
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

               

          ???? Prosím ????? Dle mého nefunguje, tzn. užíváním tohoto léku se tloustnutí koná, nikoliv mízí, a lenost po dobře nacpaném pupku se také težko odstraňuje, zvláště když je podpořena vitamínem P.U. Jestli po tlačence hubneš, tak to bych chtěl vidět, co jíš normálně :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

                 

            Vždyť to napsal dobře... Pokud přeci budeš brát léky na hubnutí, tak očekáváš že po nich budeš hubnout. Pokud je tedy tlačenka na tloustnutí, tak...;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 16.02.2007
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

                 

            MatyxCZ, omlouvám se za necitaci. Psal jsem to na tvou poslední větu.
            Pokud jde o první odstavec, snad to funguje, proto se tou tláčou cpu.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.02.2007
            Autor: stan-pilot
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    Veškeré úzdravné až zázračné prostředky mají zásadní účinek na obsah peněženky. Léčebný efekt pak závisí na sugestibilitě investora. Pro pomoc tělu je hospodárnější koupit účiné látky v syrovém stavu (tlačenka, guláš z předního, gumídci). Tj. bez přidané hodnoty sestávající z barevné sádry na pilulky a bez reklamních keců.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      Ze sádry snad ne, možná ze škrobu... :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Medvěd)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    Mám podobnej názor jako Luboš. Nevěřím na zázračný preparáty a pilulky všeobecně. Podle mne fungují jen jako placebo a mají X vedlejších účinků. Nejím raději žádný prášky. Nechci dopadnout jako babička, která jí asi deset druhů prášků, které jí mají pomáhat a dalších asi třicet, které ruší či zmírňují škodlivé vedlejší účinky těch deseti, co mají léčit a vedlejší účinky těch, co potlačují vedlejší účinky. Výsledek je, že by bez ní zkrachovala přilehlá lékárna.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    Moje žena jedla na klouby chrupavky, třeba když jsme měli kuře. Mně se z toho vždycky zvedal žaludek, z toho zvuku, jak to drtila v puse. Blééé :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    Mám dojem, že doporučované přípravky nejsou léky, ale jen potravinové doplňky. Lék je zapsán v českém lékopisu (seznam léků, dříve to byla tlustá kniha, dnes je asi na netu) a musí mít prokázány léčivé účinky. Potravinový doplněk nesmí mít škodlivé účinky, nic víc. Na zpomalení degenetrace kloubů dostávám 2x ročně lék ( je v lékopisu) Condrosulf.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lh)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      Tak jsem to schválně nechal rozjet,abych nebyl hned na začátku za blba-kdyby to pomáhalo,tak se 20 let neléčím na revmatologii a jak někdo psal nahoře-doktory by nebylo potřeba.Používám někdy dost drahé léky k dočasnému zmírnění potíží-na tyhle zázraky jsem přestal věřit hned po začátku :-)))Zkrátka dokud se vyškrábu na kolo-je to dobrý,jsou na tom lidi hůř.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2007
      Autor: Merida
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    když jsem si jednou něco takovho míchala v partě postarších lékařů, řekli, že to mám zahodit a "žužlat chrupavky a jíst tlačenku", že chemie je nanic. Bohužel mi nechutná ani chemie ani chrupavky s tláčou, takže doufám, že mne osteroporóza mine :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    Mam rad tlacenku a gumy bears, ty mi nahradi fsechny doplnky :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2007
    Autor: LOBO
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      Zdravím, já bohužel ani ty medvídky. Zítra se nejspíš nepřidám, jsem šíleně líná a budu se muset věnovat domácnosti, možná jen do lesa je pojedu projet, užijte si To :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2007
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    Cha, cha, cha, cha... léčit chrupavku?!? To snad nemůžeš myslet vážně...
    Nečetla jsem tedy všechny příspěvky, ale garantuju ti, že opotřebená chrupavka ti NIKDY nedoroste.
    Takže opět tento přípravek bude fungovat jako ty ostatní, tj. zmírní příznaky a sníží riziko opotřebení. Ale žádný není schopen léčit, protože je to fyziologicky nemožné!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

         

    No nevím zda funguje tenhle přípravek ale na mě funguje Geladrink Forte, který střídám s Geladrinkem Fast. Beru to již skoro čtvrtým rokem nepřetržitě. Je mi 42, v 19 letech jsem skončil po roce se cvičením karate kvůli bolestem v kyčlích. Pak jsem ještě asi 5 let „mastil“ fotbal a volejbal po pláccích a tělocvičnách a bolesti se stále zhoršovaly. Později po rentgenu kyčlí a varování orotopeda že moje chrupavka je v kyčlích opotřebována nejněně o 10 let více než mi je, jsem toho raději nechal a věnoval skoro výhradně jízdě na kole. Začal jsem také zkoušet různé postupně se objevující přípravky na klouby, ale bohužel bez zaznamenatelného dlouhodobého efektu. Pak jsem se v 35 \"zbláznil\" do cvičení TKD a uvěřil v možnosti opomíjeného strečinku. Bolesti v kloubech se zmenšovala, nebo spíše se zvětšoval rozsah pohybu a kyčle bolely spíše jen v krajních polohách. Užíval jsem tehdy nejčastěji GelAktive 24. Asi po dvou letech cvičení a strečinku se ale najednou během několika týdnů mě začaly bolesti vracet a nově mě začaly bolet již i kolena! Dost mě to vyděsilo a hledal jsem na internetu až jsem našel český Geladrink. Tento přípravek jsem předtím užíval po jeho uvedení na trh tuším někdy v polovině 90 let a měl jsem z něj velmi špatný dojem. Po týdnu užívání se mě tehdy bolesti nezlepšily a přidaly se ještě jakési podivné, svědivé pocity v kloubech, já se lekl a na radu kamaráda lékaře to přestal užívat. Ale nechal jsem zástupkyní Geladrinku znovu doslova \"ukecat\" abych to ještě jednou zkusil. Já si v té době říkal, že bych dal nevím co za to, kdybych se v noci nebudil bolestí kloubů a když jsem si uvědomil, že i kdybych vyhodil těch 500,-Kč na měsíc třeba i 3x tak se vůbec nic nestane, tak jsem se rozhodl to zkusit. A opravdu již po méně jak 14 dnech jsem poznal zlepšení a začal znovu cvičit. No a dnes jen po nejnáročnějším tréninku mě ani jeden kyčel nebolí. Já vím že mi to 99% z Vás nebude věřit, ale to je pak opravdu Vaše škoda. Pravdou ale také podle mého sebepozorování asi bude i to, že minimálně za část tohoto „zázraku“ může pravidelný pohyb včetně běhu a také pravidelný strečink. Mám dojem, že jsem si na sobě odzkoušel a stále pozoruji, že jen jedna či dvě podmínky by pro bezbolestný pohyb nestačily. A důkazy? To je těžké. Dotazoval jsem nedávno po rentgenových snímcích svých kyčlí ve Vinohradské nemocnici (z roku 1990) a bylo mi řečeno, že je po 10 letech skartují. Ortoped ke kterému jsem občas dříve zašel a který mi tehdy neuměl doporučit nic lepšího než se šetřit, a připravovat se nejpozději v důchodu na kyčelní náhradu se mému de facto uzdravení vysmál a odmítl mi moje nyní bezbolestné kyčle zrengenovat. Takže Vám nemůžu tvrdit, jak moje chrupavka vypadá na rentgenu nyní. Proč ale ortopeda nezajímá tak rapidní zlepšení pacienta, kterému sám neumí pomoci jinak než operací, to ať si každý zodpoví sám. Mě napadá opravdu jediné - že má obavu, aby brzy nepřišel o to co skvěle umí a co ho hlavně živí, tj. provádění jistě velmi náročných a určitě velmi drahých operací endoprotéz. Pro mě je ale nesmírně důležité, že kromě opravdu bezbolestného pohybu který si nyní neskutečně užívám a nemohu se ho nabažit, jsem letos také složil zkoušky na černý pásek v Taekwon-Do ITF. K tomu je mj. potřeba skákat do výšky a nohama ve výši hlavy přerážet dvoucentimetrové smrkové desky. A také jsem vyhrál mezinárodní turnaj ve sportovním boji na Vánočním poháru v Českých Budějovicích a byl třetí ve sportovním boji ma Mistrovství ČR a to vše v kategorii nad 18 let (tedy nikoli ve veteránech nad 40 let). O tom jsem si mohl v 18 letech jen snít... Tak a je to na vás... :-))) P.S. Moje sportovní výsledky jsou na internetu snadno ověřitelné, neschovávám se za žádné pseudonymy a nick name jako 99,9% na netu chatujících! Zdraví Ing. Marcel Heydušek, I.Dan, škola Silla, Taekwon-Do ITF.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.12.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marcel Heydušek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      Bereš to 4 roky nepřetržitě?!?
      Promiň, ale to ti přijde normální?!? Nezlob se na mě, ale u všech těchto preparátů se doporučuje kúra v délce 1 - 3 měsíce a opak ji tak 1x za rok.
      Prát to do sebe 4 roky téměř nepřetržitě je nesmysl.

      A že tě doktor neposlal na RTG?!? Proboha a proč by tě měl zbytečně nechat ozařovat?!? Bolesti nemáš, takže odůvodnění pro RTG není a každý ví, že chrupavka ti nedoroste. Užíváním těchto preparátů dochází jen k lepší výživě chrupavky, tzn. zamezuje rychlému vysychání a udržuje její pružnost a k rovnoměrnějšímu opotřebení, což má za následek, že je povrch hladší a lépěji klouže v kloubní jamce.
      V letácích se sice píše, že preparát je k "regeneraci" chrupavky, ale nelze si pod tím představovat to, že by se chrupavka vrátila do stavu před X-lety. Je to právě o té výživě.
      Ale brát to nonstop 4 roky, promiň, to je naprostá hovadina.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.12.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

             

        Milá Radko, děkuji ti za Tvojí starostt o mojí peněženku a normalitu. Dle Tvé odpovědi bych soudil, že budeš pravděpodobně lékařka nebo budeš jinak spojena s klasickým zdravotnictvím. Pokud se mýlím, pak nechápu, kde bereš tu neoblomnou jistotu pro svá tvrzení. Pokud jsou ti známy seriozní lékařské klinické studie, kdy po několikaměsíčním a delším užívání Geladrinku nedošlo k obnově chrupavky, tak nás s nimi prosím seznam. Pokud ne, pak se obávám, že pouze opakuješ to, co jsi někde slyšela či četla bez předložených důkazů. Prostě země je placatá, leží na hřebetu velkého slona a basta...! :-) . Nikdo neví vše a nikdo není dokonalý a já se rád nechám přesvědčit, že žiju v bludu. Proto jsem také chtěl ten rentgen. A když na to přijde a zdravě se naštvu, tak si ho klidně i zaplatím! To aby si někdo nemyslel, že se chci přiživovat na našem bezplatném zdravotnictví... :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.01.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Marcel Heydušek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      dobře se mi to četlo a nevím, proč bych ti nevěřil. geladrink forte jsem měl nedávno doma a tvoje zpráva je natolik přesvědčivá, že ještě koupím jedno balení, když se člověk podívá na složení, není důvod k obavám z předávkování, závislosti - to přece není žádný lék, Radko.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.12.2007
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

             

        Nejde o předávkování. To opravdu ne.
        Je to sice potravinový doplněk nebo jak je který "nelék" konkrétně nazván, ale i u těch je dobré dodržet dávkování. Jde totiž o to, že naše tělo má takový nedobrý zvyk - co je mu dodáváno pravidelně, na to si činí návyk (to je nejen u mnohých léků, ale i u cigaret, alkoholu atd.).
        No a pak to způsobuje to, že prostě musíš začít zvyšovat dávky, aby měl preparát stejnou účinnost.
        Ovšem pokud dodržíš tu tzv. kúru, tzn. bereš preparát 1 - 3 měsíce (ty 3-4 měsíce jsou ideální) a pak minimálně půl roku nic nebereš, tak se návyku vyvaruješ a přitom zachováš stejné účinky. Nebo spíše naopak - když si neuděláš návyk, tak preparát bude účinný, ale pokud si ten návyk uděláš, tak prostě po čase do sebe budeš cpát kapsle za drahé peníze s nulový účinkem.

        Zkrátka a dobře - všeho s mírou :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.12.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

             

        Jo a jen tak mimochodem - ty 4 roky jsou fakt strašně dlouhá doba a investice do těchto preparátů jsou nyní už vysloveně vyhozené peníze.
        Já osobně mám zkušenost, že tělo si vytvoří závislost během mnohem kratší doby než jsou 4 roky :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.12.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

               

          Moje kolegyně taky brala Geladrink. Po roce jí narostly kolenní chrupavky tak obrovský, že nemohla skoro ohýbat kolena a ruce. Když se chtěla najíst, musela to půl hodiny rozhejbávat a ještě byl na ni pohled pro bohy. Ale vážně, když jsem to bral, doporučili mi v lékárně za dva měsíce spotřebovat tuším dvě pixly (odměrku denně), dát si dva měsíce pauzu a potom znova. To znova se nikdy nekonalo, protože po první kúře se bolesti ztratily.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.12.2007
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funguje přípravek Joint Mobility?

           

      Tvou skvelou sportovni formu ti prejeme a klidne si muzes myslet, ze je zpusobena naduzivanim Geladrinku Forte.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.12.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

449 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024