reklama

zimní horské kolo

Pro ty co si nechtějí kupovat letenku do teplých krajin, ale chtějí pojezdit v zimě je tu toto:http://gadgets.zive.cz/?q=node&from=135
poslední obrázek na stránce.

[ Zpět ]
Datum: 08.02.2007
Autor: Navara
  • Re: zimní horské kolo

         

    Nezlob se,ale to tady už bylo.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zimní horské kolo

         

    antiradkamedvědárium

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (och)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: zimní horské kolo

           

      Ty si zlato, přesně tohle jsem chtěla udělat už někdy ve čtvrtek, ale ode mne by to nevyznělo tak upřímně :o)))
      Já jsem sem toho ale chtěla oživit tolik, aby ta medvědí témata zmizla někam na druhou stranu. Tak doufám, že vydržíš :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (:o))))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: zimní horské kolo

             

        Blbý ale je, že to spláchne i některý normální aktuální témata a medvědoviny nakonec stejně vyplavou... Jenom to dokáže otrávit :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2008
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: zimní horské kolo

               

          Tak ty normální aktuální témata nesmíme nechat zapadnout :o)))
          Ale jak se zdá, "och" moc dlouho nevydržel...
          Mohli bysme, teda bychom, ale začít hrát "Černýho Petra" sami. Prostě kdo vytáhne nahoru Černýho Petra, ten ho zase bude muset uklidit pěkně z dohledu :o)))
          Jinak si odklečí hodinu doma na klávesnici a 2 dny bude bez televize... Chtěla jsem napsat bez PC, ale to mi přijde dost krutý :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 25.10.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (:o))))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024