reklama

GT Avalanche 2.0 Disc

http://www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?id=1264...

Jezdí někdo z Vás tenhle model?Nemám s GT zkušenosti..a nechci ho pro sebe..sám jezdím Treka.
Diskové brzdy jsou pouze mechanické...vyrovnají se alespoň průměrným ráfkovým brzdám s dobrým špalkem?
Geometrie je zřejmě turistická..jak jinak,ale je to pro sportovně založeného člověka...s ročním nájezdem do 2000km.
Vidlice Suntour XCR 100mm LO..na modelu 2.0 (ne disc) je RST Gila Plus SL,která pokud vím má 28mm nohy,proti 32mm Suntouru...
Z tohoto důvodu se kloním spíš pro 2.0 Disc..než 2.0.
Vaše názory?

[ Zpět ]
Datum: 07.02.2007
  • Re: GT Avalanche 2.0 Disc

         

    Moje zena ho ma. Bez tech "kotoucu" teda. Je spokojena. Ta vidle RST je slabsi, pri nizsi hmotnosti jezdce temer nepracuje. Ale jinak si ho pochvaluje. Letos na podzim jsme tam dali nektere komponenty LX a vidli RS Pilot, to pomohlo opravdu vyrazne. Vidli Suntour neznam, ale mechanicke kotouce bych kvuli ni nebral, spis naopak, lepsi vecka.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2007
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT Avalanche 2.0 Disc

           

      To je i můj názor,že V brzdy jsou proti mechanickým kotoučům lepší,zvláště pokud na ně nasadím 3 složkové BBB..
      Jenže Avalanche 2.0 s XCR Suntour vidlicí je jen ve verzi Disc...,bez kotoučů má právě RST Gillu...
      Komponenty není problém vyměnit...,ale až se opotřebují...Podle mne nemá smysl měnit dva měsíce po nákupu kola osazení...to si rovnou lze připlatit...a koupit vyšší řadu.
      I Alivio mi na biku vydrželo cca 8tis km,než jsem musel pár součástek vyměnit...a to má váha je cca 97kg..

      [ Zpět ]
      Datum: 07.02.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: GT Avalanche 2.0 Disc

             

        No treba je ukecas v obchode. At prehodi kola a brzdy a jeste na tom dokazou vydelat. A nebo se podivej po slevach a kup Avalanche 1.0 za stejne penize jako letosni 2.0 . Ramy maji totozne (geometrie, material) vybaveni lepsi.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.02.2007
        Autor: mgt
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT Avalanche 2.0 Disc

         

    Jestli mohu doporucit, tak spis model 1.0. Nebo sehnat doprodej 1.0 Disc model 2006, mozna se da nekde sehnat vyrazne levneji.
    Pokud je ta cena 2.0 Disc '07 limitem, tak bych sel do 1.0 a nechal prohodit vidli hned u noveho (slusna prodejna se toho RSTka jeste nejak zbavi a tim padem bude vymena vidle za mene nez 100% ceny te nove)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

285 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024