reklama

Dovolená a prázdniny se blíží,

určitě už myslíte na to, kam letos na kolech vyrazíte.
Já si beru non-stop 5 týdnů dovolené - chci projezdit Českou Kanadu, Jindřichohradecko, Třeboňsko, možná kousek Šumavy a určitě kus Rakouska. A kam vy?

Datum: 08.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    Zdravim,Airline,my jezdíme každý rok s partičkou cca 7-8 lidiček po krajinách českých.Bohužel jsme schopni se sejít s dovolenýma tak maximálně na 10 dní,takže těch 5 týdnů ti trochu zavidím.
    Letos se chystáme do jižních Čech,z Budějovic směrem na Plzeň.Naplánujem vždy trasu,zkouknem cestou různé památky a zajímavosti,ale nehoníme kilometry.Každý je jinak výkonný,takže se přizpůsobujem jeden druhému.Ale je to úžasný.
    Rád bych někdy projel Rakousko,Švýcary a Německo.Jezdí tam moje učitelka němčiny a prý je to tam nádherný.
    A co ty,jezdíš sám nebo máš doprovod?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ErbyL)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      Tie Juzne cechy odporucam, vlani sme stravili tyzden v Budejoviciach (kedze tam funguju cyklobusy, tak sme mohli jazdit kazdy den hviezdicovo). Bola nas dost velka partia (18 ludi) Ak chces mam spisane nejake zazitky aj fotky z pamiatok, mozem Ti to poslat (ale ma to cele aj s fotkami cez 2 Mbyty). Inak do Juznych Ciech sa iste niekedy vratime (zapadnu cast Sumavy este nemaem prejazdenu). Na tento rok sa chystame konecne domov na Slovensko (tiez len na tyzden). Na 5 tyzdnov by nas nikto z prace nepustil. Inak je to dost velky problem kam ist, vsade je krasne, clovek by sa rad vratil aj na to iste miesto a inde je zase kopa peknych miest. Ak zvysi cas, tak sa mozno utrhneme na putovanie okolo Hallstattu (tam je prekrasne) aspon na 5 dni a velmi ma laka aj Ennska cyklocesta. Len toho casu keby bolo viac :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

             

        Ahoj Erbyle.
        Já jezdím sám, nějak nikoho nemám. Má to své výhody, ale samozřejmě i mínusy, to je jasné. Přece jenom člověk je tvor společenský a samota bývá tvrdá...
        Abych vysvětlil tu pětitýdenní dovolenou: po 11 letech u soukromých firem, kdy jsem měl problémy si vzít i pouhý týden (za celých 11 roků jsem měl pouze 7 týdnů dovolené) jsem nastoupil do státní správy - jsem tu více než 3 roky a v porovnání se soukromem je to pro mě nepřetržitá dovolená (pevná pracovní doba, ZÁKAZ přesčasů - kdo nezvládá práci o normální pracovní době, ten není moc "pracovitý", s takovým se rozloučíme (!!!), POVINNOST vybírat si dovolenou v příslušném kalendářním roce, a takové podobné kapitalistické budovatelské povinnosti a nařízení). Bohužel - tyhle vymoženosti jsou vyvážené poněkud menším platem, ale zatím bych neměnil - kde jinde jsem v půl páté doma, mohu vzít kolečko a na pár hodin vyrazit?
        K té cizině: rozhodně doporučuji. Já byl loni poprvé po 37 letech mimo hranice - na kole jse procestoval kousek Rakouska. Je to úžasné - ohleduplnost ze strany řidičů, perfektní silnice (pro zajímavost: povrch OPRAVOVANÉ silnice - příjezd na Halámky - byl nesrovnatelně kvalitnější než naše dálnice...), až nepřirozená sterilní čistota ve městech i mimo, WC zdarma ! (a jak jsem si všiml, parkoviště také - alespoň tam, co jsem jezdil)... Takže letos bych to chtěl prozkoumat více do vnitrozemí.
        (Závěrem Ti řeknu - zcela soukromě - Rakousko je sice krásné, ale na Třeboňsko to prostě nemá).

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    No tak tu Šumavu doporučuju. Jezdim tam tak třikrát ročně a dá se říct, že tu střední část už mám projetou křížem krážem. Tam je opravdu co poznávat.A je tam nádherně.Letos chci vyjet na Velký Javor.
    Pokud bys potřeboval nějaké info o Šumavě, tak rád poskytnu, pokud budu vědět.
    No a pak se chci taky podívat někam na Moravu, jelikož jsem tam ještě nikdy nebyl a myslim, že je to ostuda.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Le ZAKARR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      já moravák jsem teďka zaúpěla...... jak to, žes ještě nebyl na Moravě???? Tak šup šup, nasedej a jeď, v Jeseníkách je nádherně a jižní Morava, konkrétně Pálava, Lednicko Valtický areál nabo Podyjí jsou taky bezva. Jo... a Litovelské Pomoraví nebo odbočka na Bouzovsko... parádička

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

             

        Lednicko Valtický areál je super, ale nesmí se tam jezdit na kole. Jsem z hor a v letech, takže jsem si tam předloni krásně odpočinul na té Vaší krásné rovině. I když kopečky tam máte taky pěkný. Jen škoda toho areálu. Bydlel jsem s rodinou v kempu Apollo-doporučuji všem.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mil (halama@c-mail))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

               

          Tak toto tvrdenie by som poopravil. samozrejme ze v Lednicko -Valtickom areali sa smie jazdit na bicykli, areal je popretkavany znacenymi trasami, nesmie sa jazdit len v zahrade Lednickeho zamku a to je velky rozdiel.
          Cely areal je zapisanay ako pamiatka Unesco, je to vraj v europe najvacsie prirodne uzemie, ktore si clovek dotvoril pre sprijemnenie pobytu. Vybudovali ho Lichtenstejnovci a jazdili po celom areali na konoch, teraz sme kone nahradili bicyklami. Na bicykli je to po areali najprijemnejsie, auta sem nesmu, pesi je vsetko dost daleko. Areal sa rozprestiera medzi Lednicami Valticami a breclavou, naozaj odporucam ( a uz som tam bol aspon 5 krat). Cyklotura sa da spojit aj s navstevou Rakuska, vsade som sa stratol len s pozitivnym postojom k cyklistom (napriklad cyklostojany na dvore restauracie vo Valticiach).

          [ Zpět ]
          Datum: 27.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

               

          ale může.. kup si cyklomapu a uvidíš, kolik je tam stezek. Je tam okruh i přímo přes areál.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    V tejto súvislosti ma napadá iná otázka. Ako riešite problém dovolenky v prípade, že Vaša drahá polovička resp. deti nezdieľajú s Vami záujem o cykloturistiku?

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (IvaM)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      Já takový "problém" měl: žena s dětmi (to už byly ve věku 16 + 12 roků) měly svůj program (koupání, les, chození po hypermarketech a další pro mě absolutně nestravitelné aktivity), já přes den někde na kole, no a pozdní odpoledne + večer už společně. Rozhodně se mi to osvědčilo více, než neustálé přemnlouvání, aby se mnou jely ("a kdy už tam budem? a co nám tam koupíš? proč nejedem támhle ale tudy? říkal si, že nepojedem do kopce! já mám žízeň - hlad, bolej mě nohy..." prostě tohle slyšet 100 x za cestu je deprimující a dokáže to vzít dobrou náladu).

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

             

        no tak tento problem poznam. moja draha polovicka a bicykel velmi dokopy nejdu. este stale mam v drahnej pamati nas prvy a asi aj posledny vyjazd do gabcikova. pricom spat sme uz radsej isli vlakom.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

               

          inak ja tento rok planujem innsradweg a drauraradweg.tie rakuske cyklotrasy su fajn.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

               

          inak ja tento rok planujem innsradweg a drauraradweg.tie rakuske cyklotrasy su fajn.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      taky to řeším. Dcera je líná, zblblá městem a Superstár a na nějaké pojíždění, nedej bůh delší cestování na kole nebo pěšky ji neužije. Nic jí to zatím k mé velké lítosti nedává, takže část dovolené strávíme pod stanem v Jedovnicích a část dovolené jen s manželem a se psem na kolech. Ještě teda nevím, kam a na jak dlouho, páč manžel trochu marodí,ale to je jedno, na kole je hezky skoro všude. Dceru dám do dražby některé z babiček, při nejhorším i se psem do útulko pro divou zvěř. Když nechce, nutit ji nebudu, to bychom byli všichni otrávení jak malajské šípy a to nemám za potřebí, dovču si hodlám užít.......

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

             

        No moje děti jsou také zblblé městem, hlavně hypermarkety. Před dvěma roky, když jsme byli na poslední společné dovolené v jižních Čechách, tak tam zatvrzele odmítaly vyjet na kole. No už mě to štvalo, protože synům jsem krátce předtím koupil nové stroje (Author Stratos + Solution). A pak jsem jednou vstal o něco později, kolem osmé - děti pryč, kola pryč - tak jsem měl obrovskou radost, že si vyjely, hned jsem běžel vzbudit ženu a říkal jsem jí to. Vrátily se po poledni. Byly v jindřichohradecké Hypernově! Tím jejich ježdění zase skončilo.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

               

          chjoo to je ta dnešní komercí zblblá mládež. A to se můžeš na uši stavět, plíce si vykřičet a stejně to k ničemu nebude. Někdy si říkám, že jsem si místo dítěte měla raději ochočit veverku... bylo by to stejně divoké a svéhlavé, ale aspoň by to nevřeštělo a neříkalo "Já to chci?! :o))) Jediné, co mě jakž takž uklidňuje, je to, že má dcera teprve devět a je tu reálná šance, že z toho vyroste. Ačkoliv.... zrovna včera jsem měla takový divný pocit, že ten můj optimismus začíná hraničit s naivitou......

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    pěkná cesta. Já toho mám naplánováno tolik, že bych potřebovala tak dva roky prázdnin. Ještě nevím, kam pojedu, to záleží na mnoha věcecha především na zdarvotním stavu mé drahé polovičky, ale chtěla bych jet na jižní Moravu. Je tam nádherně a nejsou tam kopce, takže ideální pro cestování se psem. Letos poprvé vyzkouším vozík za kolo, tak to nemůžem přepálit někde v kopcích a pak si brát lázně. ozhodně ale sjezdím okolí u nás. V nedělizačíná taková místní poznívací akce s názvem Jízda za pokladem Hané, tak když nic jiného, tak aspoň okolí prošmejdím křížem krážem. Každopádně ať už pojedu kamkoliv, na kole se mi bude líbit asi všude..

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      No tak to se možná potkáme. Rozšířil jsem totiž své plány - tedy, budu se snažit - o část jižní Moravy - Telč a dál na východ.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    No my sa zasa s partiou chystame na Siciliu - smerom tam chceme ist vlakom a naspat celu cestu na biku je to okolo 2300km do Syrakuz, takze to bude paradicka - dufame ze to zmakneme za tri tyzdne. Ak by niekto mal typy na cestu najma co sa tyka cestovania vlakom sem s nimi.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (AUTHOR AIRLINE)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      Letos jedu v květnu na týden ostrov Thassos.Loni jsem byl na ostrově Elba a docela se mi tam líbilo,ale doma je doma.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ČIBIS ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    Tak jsem si na prvniho maje precetl vsechny ty Vase prispevky do diskuse na, myslim si, nam vsem velmi prijemne tema, a uvodem : zdravim vsechny ty cyklonadsence a ... kyne, kteri si dovolenou bez tohoto dopravniho prostredku nedovedou predstavit.
    K Lednicko-Valtickemu arealu mohu jen dodat,ze dobre znacene cyklocesty patri k samozrejmosti arealu. Nekdy si vsak rikam, ze bych je radeji obetoval za ochranu pamatek tohoto arealu pred vandaly. Staci se treba projet z Lednic na Valtice a zastavit se v lese u sv. Huberta, patrona myslivcu. Tu chybi na sousosi cast ruky, na jinem miste zase je jen polovina mece v ruce, ... a az po strechu ruzne novodobe hieroglyfy mladeze jako "projev" lasky svym favoritkam. A to neni jen to. Treba Pan Samohyl musel zavrit pro verejnost sve soukrome muzeum automobilu, aby exponaty nekteri navstevnici po kouscich nerozebrali. Co jsme to za narod ? Evropa se nam sice otevrela a dovedeme se nadchnout nad poradkem a cistotou od nas na zapad, ale doma ...
    Ja vim, rikate, ze placu nad nespravnym hrobem. Asi mate pravdu. Verim, ze vetsina cykloturistu je tim opakem - pozitivem. Souhlasim s tim, ze nejen Cechy, ale i Morava , a jako byvaly federalista musim podotknout, take i Slovensko, ma nam vsem co poskytnout. Vsude je pekne, to mi verte. Mam to projeto az na par bilych mist doslova od Ase az po Ciernou nad Tisou.
    Ohledne "druhe" polovicky jako cykloantitalenta, to resime ke spokojenosti obou /aspon si to myslim/. Ja v lete na kole nebo na vysokych horach a ona ... treba tri tydny nekde v laznich. Jinak se to neda vyresit.
    Ze zacatku manzelstvi rozdilne zajmy az tak nevadily, ale pozdeji se to projevilo naplno. Je to takove male varovani pro ty bez zavazku. Jak se rika, dvakrat mer a jednou rez, ... a az potom se rozhodni pro vstup do manzelstvi.
    Myslim, ze stacilo, ... a tak tedy nekde na cestach s Vami vsemi na shledanou.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Miroslav Malinovsky ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      Já mám - i pře svůj věk - v poznávání Československa (také si totiž myslím, že Slovensko, Morava a Čechy jsou jedna země) stále obrovské mezery, tak doufám, že aspoň ještě 20 roků budu fyzicky aktivní a na tom kole toho ještě hodně poznám. Autem mě to vůbec netáhne, maximálně si říkám, že bych zvětšil svůj akční rádius - v pátek naložit kolo, někam daleko, ubytovat se asi v soukromí a sobotu + neděli na kole projezdit danou oblast.
      No a s těmi rozdílnými zájmy máte samozřejmě pravdu.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    Prosím, kdo by mi poradil nějou hezkou nenáročnou dovolenou na kolech pro 3 cyklisty - velice rekreační a 1 psa.Loni jsme byli v okolí Liptovského Mikuláše a hrozně se nám tam líbilo. Chtěli jsme letos někam vyrazit,něco vidět a něco zažít.
    Děkuji. Ivana

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ivana ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      Z vlastní zkušenosti mohu doporučit nádhernou oblast Třeboňska, Jindřichohradecka, Českou Kanadu... Lesy, rybníky, mohutné duby, hráze, modrý nebe a bílá oblaka, spousta památek, vhodné pro nenáročné rekreační ježdění.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      Nuz odporucit sa da vela veci, snad z vlaskusenosti by som skusil tie Ceske Budejovice. Od tohot roku uz jazdia cyklobusy kazdy den (cez vikedn a sviatky viac tras)rano odjazd z ceskych Budejovic az trebars na sumavu (teda cca 100 km) a vecer navrat spat do Budejovic. Blizsie info na http://ckj.jihotrans.cz/cyklotrans/cz/index.php

      Uz za tu snahu ako sa snazia podporovat cykloturistiku, by som odporucal. V prekrasnych juznych cechach mozte najst snad vsetko, od historickych pamiatok (perla je asi Cesky krumlov, Trebon, Jindrichuv hradec, prachatice, strakonicea kopu inych) pekne dedinske usadlosti (Holasovice su pamiatkou Unesco), cez prekrasne prirodne pamiatky (okolo Toku Vltavy, Sumava, rybniky)

      Vsetko sa da naplanovat s vyuzitim cyklobusu tak, aby ste sli pohodovo, kazdy den uplne inde. Ak chcete mozem vam poslat moje zazitky z tyzdnoveho pobytu v Juznych Cechach. Priznam sa tyzen bol velmi malo, treba npalnovat este aspon dva , len keby toho casu bolo.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      ahoj, jižní Morava je skvělá - nic moc kopečky,spousta věcí k vidění a moc milí lidé. Podyjí. Vranovská přehrada, nebo ten už stokrát zmíněný Lednicko - Valtický areál - s nocováním pod stanem na Apolu. Jinak souhlasím s Airlinem, Třeboňsko je taky krásné. Jestli jsi nebyla v Moravském krasu, doporučuju ti zajet i tam. Cyklostezek hromada, krajina báječná, k vidění spousta zajímavostí, jako jsou jeskyně, netopýři, germáni, co neumí postavit stan, voda co mizí do země a o kus dál z ní zase vyvěrá....Jedovnický rybník kousek odtamtud je príma na koupání a do kempu můžou i psi. Nedaleko pakjsou Boskovice, kde mají westernové městečko....

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    Ahoj všichni! Já letos jedu se synem a koly na měsíc na Krétu. Bohužel v srpnu, protože syn chodí do školy, ale i v tomhle počasí se to dá. Chceme projet celou Krétu a hodně šnorchlovat. Cena dopravy je výborná- letecky z Prahy pro 2 lidi 6900 i s poplatky + 25 euro za 1 cestu a kolo. Nic levnějšího jsem nasehnal a to jsem dost hledal. Spaní na plážích, potrava vlastní a v marketech. Už jsem to jednou absolvoval jenom s báglem a jde to.
    Se ženou to řešíme tak že spolu jezdíme na kratší vyjížďky a na delší cesty jezdím sám. Syn se mnou jede letos poprvé.
    Zdenek

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdenek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    Ahoj Všem, my jezdíme na Šumavu-je to naše srdeční záležitost. V zimě lyže a v létě turistika s kočárkem. Poprvé letos vyrazíme na Šumavu s kolama a s prckem v sedačce. Už se moc těšíme. Hlavně aby nepršelo. Jezdíte někdo s kolama do jižních čech? S rodiči jsem jezdila do Chlumu u Třeboně. Ráda bych tam vyrazila s mužem na dovolenou a kola. Nemáte někdo tip na ubytování, popř. doporučení v jaké lokalitě se pohybovat-kde jsou slušné cyklostezky, nebo vhodný tén. Děkuji

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (eva ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      Uaaauuuu.... Šumava být taky moje srdeční záležitost. Vybaveni poznatky z literatury a netu, jedeme tyto ověřovat v praxi a poznávat šumavská zákoutí...
      Hurá, zase jedna šumavská spřízněná duše...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Le Zakarr)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

             

        Další šumavský nadšenec. Letos mě tam dost děsí ty kopečky. Pešky šlapu ráda, ale na tom kole-to jsem na to zvědavá. My se pokaždé pohybujeme v okolí Kvildy a nejraděi máme tu Horskou. Ale Ty vyjížďky nebudou až tak rozsáhlé, neboť máme malého prcka a a on po obědě ještě spí. Jinak v zimě je to u nás Zadov a Churáňov. Stále se chystáme objevovat Modravu-tam máme mezery. Tak přeji Všem hezké cestování nejen o prázdninách.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (eva)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

               

          Já jsem se na Šumavě seznámil s manželkou - proto ta srdeční záležitost. Jinak sem od Železný Rudy po Borová Lada prošel nebo projel snad všechno. A myslim, že s těma kopcema to možná nebude až tak strašný. Dá se tam najít i lehčí ježdění. Z té Modravy, jestli můžu doporučit, co takhle třeba na Březník - pohoda, nebo kolem Roklanského potoka na Javoří pilu - pohoda, nebo kolem Vchynicko - Tetovského kanálu - taky pohoda. A svišť bude valit kukadla na tu nádheru. A Vy taky.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Le Zakarr)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

                 

            Jo a abych nezapoměl, samozřejmě přeju všem mnoho pěkných zážítků při dovolené či prázdninách a doufám, že se o ně podělíte s ostatními tady na diskuzi.
            AŤ VÁM TO ŠLAPE DRACI !

            [ Zpět ]
            Datum: 15.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Le Zakarr)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

           

      Nuz ja by som odporucal ubytovat s priamo v Ceskych Budejoviciach. kazdy den tam jazdi cyklobus na vswetky mozne smery, rano startuej z Budejovic a navecer sa vracia zase do Budejovic. A tak sa aj pomocou tohto priblizovadla da prejazdit od Sumavy (cyklobus jazdi az na Kvildu) az po rieku Dyje (linka na opacny smer z Budejovic konci az v Slavoniciach odkial je k Dyji len kusok). Teda da sa prejst kus zapadnej casti Sumavy, Prachatice Strakonice Vodnany, Ceska kanada, Nove Hrady, Trebonsko, Jidrichohradecko, Landstejn, Cesky Krumlov, Vyssi Brod, Hluboka, Telc, Holasovice a mnoho inych krasnych zakuti. Do Slavonic cez Cesku kanadu vsak cyklobus chodi tusim len tri krat do tyzdna, na Sumavu kazdy den.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    Nebyli jste někdo náhodou kolmo v Nizozemí. Koncem srpna se tam s přítelem chystáme, takže pátráme po jakýchkoli informacích.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hani ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená a prázdniny se blíží,

         

    Jedu s rodinou na 4 dny ke Klopeinersee v Korutanech. Máte někdo nějaký tip či doporučení? Jezdím s přívěsem (pasažér 19 měsíců) a 6tiletým klukem (ten jede na 20" kole), tak žádné krkolomnosti! Případné díky a všem, kteří se někam chystají, ať to po všech stránkách vyjde!

    [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024