reklama

Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

V dnešním vydání jednoho pražského deníku ( www.24hodin.cz/assets/Archiv/25012007.pdf strana 3) píšou, že na trase Hlavní nádraží - Hostivice - Podlešín budou jezdit speciální víkendové vlaky, co na to říkáte? Že by se ČD konečně začali zajímat o poptávku??? Jinak to je na této trati významná zastávka Středokluky.
Taky tam slibují další důležité cyklostezky, uvidíme...
Co na to říkáte???

[ Zpět ]
Datum: 25.01.2007
  • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

         

    Jaké že důležité cyklostezky tam slibuješ :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

           

      proto sem tam dal odkaz, kterej se tak netváří...
      zaujala mě Klárov - Pohořelec, Troja - ďáblice a na Zličíně....

      [ Zpět ]
      Datum: 25.01.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

             

        Když to tam napíšeš bez http://...., tak se nediv, že to není aktivní ;-) Co vás mladé na těch školách dneska učí ? ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 25.01.2007
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

         

    Jsi dost pozadu :))
    http://doprava.praha-mesto.cz/...

    Bod 8.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

         

    Nějak mi neladilo to Hlavní nádraží. Ve wewerčině odkazu se uvádí uvěřitelnější Mas.n.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

         

    No jo, minule sem se seknul no, jede fakt z Masaryčky...
    zejtra jede poprvé, přímo se jmenuje cyklovlak, zejtra si ho du okouknout, budu referovat...
    docela velký leták je tady http://www.ropid.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

         

    Tý vo.e, s toudle gramatikou jdeš k matuře? To si teda šéf ...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

           

      Neeee, gramatiku neeee... je pátek večer, internetová diskuze... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

             

        To je jazyk nás mladých... Já sem byl dneska mezi dětma...

        [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické výkendové vlaky a nové cyklostezky

         

    Tak jsem v sobotu vyrazil na cyklovlak. Jel jsem ze Středokluk do Zákolan. Vláček má 4 vagony a 2. má speciální cykloúpravu. Na jedné straně jsou sedačky a na druhé volný prostor s pásy na kola. Kapacitu kol bych odhadoval něco přes 30 velmi nacpaných kusů. Průvodčí říkal, že je kapacita něco kolem 25 kol. O to víc mě překvapilo, že deníku 24hodin dneska napsali, že tím vlakem jelo asi JEN 20 cyklistů. Ale jaksi zapomněli, že ten vlak byl plný pěšáků, já jsem při své cestě jel vlakem v 10:02 ze Středokluk, cyklistů bylo asi 12 a pěších možná i několik desítek. Jinak je to celkem zajímavá cesta. A průvodčí je vysloveně sympatický. Jen mě mrzí, že jsem se zdržel a nemám první lístek ze Středokluk :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

454 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024