reklama

Kdo chce Luxeon?

Ahoj, můžu sehnat luxeony z německa, je to samotná dioda s chladičem. Kdo by chtěl at mi napíše na mail.
cena je cca 10euro za 1W 25lumenů, 18euro za 3W 80lumenů a 20euro za 5W 120 lumenů. Dále bych mohl sehnat čelovky s 3W luxeonem na 3AAA baterie, ale není to nic značkovýho, takže to asi časem bude chtít vyměnit např. vypínače. Ta by měla stát kolem 40dolarů.

[ Zpět ]
Datum: 21.01.2007
Autor: Kelib
  • Re: Kdo chce Luxeon?

         

    A čo s tým ďalej, podľa diskusií ktoré tu už na túto tému boli, je mi známe, že to potrebuje ešte akosi upravovať aby to svietilo tak aby to bolo kompletné svetlo. To už by snáď bola lepšia tá čelovka. Daj vedieť keď to budeš vedieť naisto aké to je. Ale dík za ponuku.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2007
    Autor: diviak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo chce Luxeon?

         

    Má-li kdo mzdu v eurech nebo v dolarech, pak je to jistě cena zajímavá. Jseš-li však vocaďzdejší, přijde mi výhodnější www.gme.cz ... Tož tak.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdo chce Luxeon?

           

      Jejda, koukám že se hodně věcí změnilo, od tý doby co sem luxeon kupoval já. Kdysi sem bral 1W asi za 700kč, a ted sem narazil na ty v Německu....oki, tak berz zpět :D

      [ Zpět ]
      Datum: 21.01.2007
      Autor: Kelib
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo chce Luxeon?

         

    Cau, ja chci ten petivatovej za 20E - [email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nepr. Tompson)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdo chce Luxeon?

           

      tak nechci - GME je nastejno

      [ Zpět ]
      Datum: 21.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nepr. Tompson)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kdo chce Luxeon?

             

        Ahoj, hod sem prosím link na ten 5W Luxeon, já tam našel jenom jeden za 1100 Kč,dík

        [ Zpět ]
        Datum: 21.01.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Marekkk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo chce Luxeon?

         

    Tak jsem zatím objednal jednu čelovku, na 4AA baterie, měla by dojít tak za 2-3 týdny, takže potom dám vědět jak je to s kvalitou. Má jeden 3W luxeon a 5 led. Stála mě 750Kč, takže dál bych ji dával tak za 800, at na tom neprodělávám :D Kdo by měl předběžně zájem, pište na mail, pak třeba pošlu foto atd

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2007
    Autor: Kelib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo chce Luxeon?

         

    Zdravím, tak už mám tu čelovku doma, a je to fakt nářez, takže kdo má zájem o fotky, nebo nějaký info, at mi napíše maila [email protected] ...jedinej problém mají baterky v kontaktu, takže při větším otřesu to přestane svítit, ale pak stačí zase zapnout...asi by stačilo prostříknout kontoxem, nebo napružit pružinky, ještě vyzkouším

    [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2007
    Autor: Kelib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024