reklama

kola MAVIC Cross-LAND či Cross-RIDE

Co doporučujete? Měřím 194, vážím 97 kg a jezdím dost aktivně v terénu. Volit tuto novou koncepci 24 plochých paprsků, nebo klasiku 32 paprsků na kvalitní ráfek. Co bude odolnější a vydží? Děkuji za seriozní doporučení.

[ Zpět ]
Datum: 18.01.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (single (singlebicycle@seznam.xx))
  • Re: kola MAVIC Cross-LAND či Cross-RIDE

Na 97 kg urcite vic dratu. Proste vydrzi vic, zvlast, kdyz preferujes teren. Plochy draty mozna lip vypadaji, maji lepsi aerodynamiku (ale to vyuzije tak jenom nekolik jezdcu na silnici, na biku je to nanic). Tebou uvadeny sady kol sice rozhodne nejsou nejaky ultralighty a mely by neco vydrzet, ale klasika je proste odolnejsi. Taky eventuelni vymena prasklych spic te prijde levneji, nehlede na shaneni atypickych dratu nekde mimo dosah civilizace :o)

[ Zpět ]
    Datum: 18.01.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Sympaťák na kolo

Hledám: Sympaťák na kolo
dnes
Hledám sympatického parťáka nejlépe vyšší postavy na vyjížďky ve všední dny i na víkendy.Sdílené zážitky jsou…

Hledám: Brno a okoli na kole

včera
Ahoj, rada bych se seznamila se sportovnim nadsencem jako jsem ja. Ja 29, VS, Brno.

Hledám: Pohodovou spolecnost

včera
Ahoj, hledam ženu či dívku z Prahy a okolí na společné pohodové vyjížďky na kole. Já 39l, normální , pohodový ;-)
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

398 cyklistů (29 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018