reklama

Spezi 2007 28.4.-29.4.

Ahoj!
Mám velké "cukání" jet na letošní veletrh Spezi.
Těch cca 600km tam, bych jel nejraději po vlastní ose, na trojkolce. Pokud by se našel další "blázen", rád přizpůsobím tempo (zrychlím, když budu moct) abych nezdržoval. S tím, že bych tam sehnal nějaký odvoz zpět se asi nedá počítat, pokud bych nebyl cesty zpět schopen, vrazil bych stroj do vlaku-doufám, že to v SRN není problém. Jestli jste někdo už jezdil po Německu, uvítám informace i případné návrhy na spolujízdu.

[ Zpět ]
Datum: 17.01.2007
Autor: drak
  • Re: Spezi 2007 28.4.-29.4.

         

    Na kole nechci (není tolik času), ale jinak bych se tam chtěl kouknout. Nejedete někdo autem a nemáte jedno místo?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • k vlakům

         

    Nevím jak v rychlících, ale osobáky jsou ve většině případu opatřeny vagónem, kde je místo pro kola a zpravidla je ho hodně.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2007
    Autor: evan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spezi 2007 28.4.-29.4.

         

    Asi nebudu mět čas, abych jel po ose. Vlastně celkem jistě. Nicméně pokud povezeme nějaké stroje a pojedeme dodávkou (což zatím nevím), mohli bychom mít místo na tvůj stroj na cestu zpět. Pokud se něco dozvím, ozvu se.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2007
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spezi 2007 28.4.-29.4.

         

    To je ten Germersheim u Karlsruhe? Tak to myslíš 600 km od hranic asi...
    No,, kdybych měl čas (což je možný, ale nikoliv jistý), tak bych možná jel. 600 km by se mělo dát celkem v klidu zvládnout za 3-5 dnů, trochu se bojím, že na této trase budou trochu kopce, znáte to tam někdo?
    Po Německu jsem jel akorát loni na CycleVision a bylo to v pohodě.
    Taky je možnost, že bych se nechal někým (bude-li kým) dovézt tam a jel jen zpátky, bylo by to (spíš) po větru:-) ale vše závisí na tom, jak budu mít čas.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2007
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Spezi 2007 28.4.-29.4.

           

      Je to ten Germersheim a údaj jsem četl v některém z článků o minulých ročnících. Odměřeno z mapy na seznamu je to z Prahy na místo vzdušnou čarou 460km-po dálnicích by to mohlo být 600, po okreskách zřejmě o něco víc. Nechat se tam dovézt je lákavé, navíc bych čerstvý mohl dělat Jirkovi konkurenci ( nebo spíš křoví) v závodě trojkolek. Jak jsem psal-mám cukání i u mne záleží na čase, jak doma, tak hlavně v práci - tam to mohu hůř ovlivnit.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2007
      Autor: drak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Spezi 2007 28.4.-29.4.

             

        Z Brna po dálnicích je to opravdu 800km, a po dálnicích je to prakticky celou cestu, s výjimkou kousku těsně za hranicemi a kousku těsně před Gremersheimem. Takže na kole (tříkolce) počítej tak aspoň 800km z Prahy, spíš ještě víc.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.01.2007
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Vzdálenost

             

        Nijak podrobně jsem to zatím nestudoval, ale když jsem jel loni na cycle vision, tak jsem v D hodně využíval dálkových cyklostezek podél silnic I třídy, v těchto úsecích jsem jel co se týká vzdáleností skoro jak po dálnici.
        Nemáte někdo mapu, ve které by bylo vyznačeno, podél kterých silnic jsou cyklostezky?

        [ Zpět ]
        Datum: 18.01.2007
        Autor: PavelŠ
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

302 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024