reklama

držák na cyklosedačku romer jockey-starý typ

mám dotaz na držák cyklosedačky romer jockey. Máme starší fialovou cyklosedačku romer jockey(bez dalšího přívlastku)(britax romer)-dříve velmi rozšířený typ. Bohužel, chybí nám držák. Nemám ani představu jak vypadal(myslím že byl ještě kovový). Lze použít držák na romer jockey relax nebo r.j.komfort? Není cena 1000 kč za něj přehnaná? Nemáte podobnou zkušenost? Díky

[ Zpět ]
Datum: 16.01.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (mumín ([email protected]))
  • Re: držák na cyklosedačku romer jockey-starý typ

         

    Dobry den, pri hledani na internetu jsem si vsimla vaseho dotazu. V soucasne chvili resime stejny problem - cyklosedacka Romer, starsi typ, bez drzaku.
    Muzu se zeptat, jak jste to nakonec vyresili? Je drzak na nove typy kompatibilni i pro starsi typ sedacky? Nebo jste nasli jinou vhodnou nahradu?
    Dekuji moc za odpoved.
    Kristina Millerova

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kristina ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku na celoroční vyjížďky a kulturu.

Hledám: Kamarádku na celoroční vyjížďky a kulturu.
09.10.2025
Ahoj, jezdím celoročně silnice / gravel. Mám rád památky, kulturu, literaturu, rád zajdu do kina....

Hledám: Parťáka na kolo

17.09.2025
Cyklistka s e-kolem hledá prima parťáka -+ 60 let na pohodové společné vyjížďky do okolí Prahy.

Hledám: Kamarád /ka na kolo.

14.09.2025
Ahoj. Přidej se. Plán ....Stezka Českem (původně Cesta Českem[ ]) turistická trasa v Česku. Více na Email…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (13 přihlášených)

Srpnové toulání 2024

Neměl jsem v plánu psát nějaký další blog, ale objevil se tady blog od Quatsch a tu mám spojenou s Černou…
petrp | 27.11.2025

Cyklocestování 2025

Myslela jsem, že s blogy končím. Žádná velká expedice se nekonala a na nakole je velká konkurence, stačí…
Quatsch | 19.11.2025

Slovinsko na kole - 5. část - Závěr

Sjezd z hor (Zgornje Jezersko) zpět do údolí k řece Sávě byl přesně takový ten táhlý a nekonečně dlouhý sjezd…
Peggy | 18.11.2025