reklama

shanim kvalitni 12" a 16" rafky

Zdravim. Shanim 12-ti a 16-ti palcove rafky na kolobezku. Bohuzel v techto velikostech je problem neco sehnat. Na internetovych obchodech jsem nenasel temer nic. Pozadavky na rafky jsou:
vysoka tuhost
hezky design (pokud mozno cerna barva)
u 16" neni potreba ploska na brzdove spaliky

Vyssi cena neni problem... rad si za kvalitu priplatim.

Budu rad za kazdy tip (pripadne odkaz na web stranky).
Predem diky.

[ Zpět ]
Datum: 13.01.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (lopki ([email protected]))
  • Re: shanim kvalitni 12" a 16" rafky

         

    U 12tek neuspěješ určitě a u 16tek nevím-Remerx dělá lepší ráfky do 2O".Zkusil bych tam zavolat,možná jsou schopni ho vyrobit-synovec si tam také nechal dělat nějakou individuálku,ale nevím.Musíš hledat u dovozců různých BMX a free kol.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2007
    Autor: Merida
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: shanim kvalitni 12" a 16" rafky

         

    Pro dálkovou cykloturistiku na (pořádně)těžko úplná spokojenost s ráfky Remerx Grand Rock:
    http://www.remerx.cz/index.php?remerx-rafky...
    Požadované pravděpodobně na zakázku a možná by se dal domluvit odběr v některé prodejně, která je od nich vozí (že by přibrali Tvoje).

    [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2007
    Autor: Bin-Laďin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: shanim kvalitni 12" a 16" rafky

         

    Pokud ti nestačí obyčejné 12" na kočárek - tady nabízí lité:
    http://www.cyclestar.cz/doplnky.html
    16" vyplétané používá např. Loped:
    http://www.loped.cz/kolobezka-pro-dospele-111.html

    [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

407 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024