reklama

kolo ve sklepě

Kupuju si kolo za cca 15 000 Kč ale mám možnost si ho dát jen do sklepa v paneláku do bytu to dost dobře nejde. Ale už nám v baráku vykradli dvakrát sklepy a ukradli kola. Potřebuju poradit jak zabezpečit kolo ve sklepě. Díky za každou radu.

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Martas)
  • Re: kolo ve sklepě

         

    A opravdu to nemůžeš dát někam do bytu? Třeba to zavěsit za pedál nebo rám nahoru na stěnu, až pod strop, klidně do ložnice nebo obýváku. Bude to v bezpečí a navíc na to budeš koukat raději než na televizi.
    Ve sklepě to sice přikurtuješ, spojíš ráfky s rámem, ale můžou sebrat řidítka, přehazku... Snad jenom pancéřové dveře by to ochránily.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    Pro začátek bych rozhodně koupil na kolo zámek s alarmem ( najdeš a objednáš na http://run.to/alarmy ). Citlivost čidla bych nastavil na maximum tak, aby při sebemenším hnutí s kolem "ječák" alarmu vzbudil půl baráku). Dále bych koupil pancířový zámek na motorky, kterým bych kolo zamknul k železnému regálu nebo k čemukoli hodně těžkému, co je ve sklepě. Rozhodně bych se dále dohodl s nájemníky domu o nainstalování bezpečnostního kování a zámku na hlavní přistupové dveře ke sklepním kójím ( určitě by nebyli proti, pokud se jim také ztrácí věci ze sklepů a pro např. cca. 16 partají činí celková investice asi 150 Kč na osobu = cena jedné lepší Fabky). A pokud máš sklep s plaňkovými dveřmi či jen tzv. sklepní kóji, rozhodně bych neváhal natáhnout tam proud a dát tam vnitřní čidlo na hlídání prostoru. Výborná věc, která se dá za 2000 Kč pořídit ted´v Lidlu v akci ja i kamera na snímání objektu či prostoru. Ovšem to už by byla asi dost velká investice. Ale do bezepčnosti se vyplatí investovat. Jinak žádná jistota v téhle zemi není...A policie??? Ta hledá akorát zaběhnuté psy apod.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marty)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo ve sklepě

           

      Potom je tu také možnost, že to ukradne někdo z domu, jako se to stalo mne. Tedy 100% jistotu nemám ale když se vám ztratí kolo hned první noc, kdy je ve sklepě, tak je to nápadné.

      Jinak člověka, na kterého jsem měl podezření za nějakou dobu družka vyhodila z bytu a drobné krádeže v našem domě okamžitě ustaly...

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo ve sklepě

           

      Když jsem si přečetl tento článek o zabezpečení, dobře jsem se pobavil. Pouhá, byť slušná vložka, to tedy rozhodně sama nevyřeší... a čidlo z LIDLU ! No nemáte rozhodně ani za mák představu, co je to zabezpečit... A kam z té kamery budete ukládat data ??? Nekupujte nesmysly v potravinách !
      www.alertservis.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 21.10.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (EVVA ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    ...a co balkon? ja prenasam bicykel celym bytom, cez obyvacku az na balkon. a to vo vzduchu, aby som nezaspinil koberce. napriek tomu mi to za to stoji. v pivnici by som ho nenechal.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bask)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo ve sklepě

           

      Pokud ho máš hodně vysoko a hlavně zasklený, tak možná.

      Jinak balkon také nedoporučuji ! Krade se odevšad...
      Někde na netu je článek, jak dva maníci dělali zkoušku, jak a za jak dlouho se dá ukrást kolo z balkonu. Dělali to za bílého dne a nikdo si jich defakto nevšimnul... Do 4. patra po hromosvodu nahoru, přivázat kolo na lano, spustit dolů, slézt sám. Trvalo jim to asi 2 minuty 28 sek. ...

      V prosinci 2003 jsem takhle přišel o kolo... Praha, 3. patro, nezasklený balkon, v noci. Všichni jsme byli doma... Kdybych ten článek četl dřív, tak jsem kolo možná ještě měl...

      Jo, už jsem to našel.

      http://www.cykl.cz/index.php?action=news&...

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kolo ve sklepě

             

        no to je fakt. my mame balkon zaskleny, tak mi to ani nenapadlo. pravda ale je, ze na vlastnom balkone sa da bicykel tiez zamknut a asi aj lepsie ako v pivnici.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (bask)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kolo ve sklepě

             

        Kromě mého máme kola na balkoně (lodžie), bydlíme v přízemí, balkon do dvora, přístupný zatlučeným oknem z chodby. Dali jsme tam mříž až po strop, zeď je ale trochu perníková, takže první zloděj, který zkusí projít tou 40cm mezerou v mříži skončí o šest metrů níž na dlažbě dvora s mříží kolem krku. Kola jsou tam už osm let a zatím nic.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    Jo, tak to řešim úplně stejnej problém. Koupil sem si KONU Cinder Cone, balkon nemáme a do našeho bytu o rozměrech 36 m2 ho asi těžko nacpu.
    Naštěstí se mi podařilo prosadit, že před vstupní dveře do sklepů se budou dávat železný mříže.Tim ovšem nevyloučim krádež někým ze sousedů.
    Takže asi zainvestuju do toho zámku s alarmem, plus pořádnej řetěz jako se dává na motorky a pokusim se nějak zjistit pojistku, aby to alespoň částečně kryla. Ale v těch pojistkách sou prej nějaký zmatky, nevim, bude se to muset zjistit. Prostě použiju kombinaci několika zabezpečení a stejně budu mít bobky.Stoprocentně to v paneláku člověk asi nezajistí.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Le ZAKARR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    Sám mám kolo ve sklepě zamčený k vodovodním trubkám ocelovým řetězem od firmy www.cadsafe.cz. Nechtěl bych dělat reklamu, ale být zlodějem, tak raději jdu krást kolo sousedovi :o)

    Jinak do společný části sklepa je třeba jít přes mříž, dřevěný dveře a vlastní vyzděná kóje je zamčená dřevěnejma dveřma s bezp. zámkem. Navíc mám sklep pojištěný na 25000 Kč, takže jsem v celku klidný.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Plukovník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    Kola jsem měl nejříve ve sklepě ale šikovný syn souseda,mi je projel v drogách.Pak nastala doba kola v ložnici což manželka dlouho nevydržela.Přestavbou předsíně,došlo na novou vestavnou skřín a v rodině je klid.Do sklepa ani na balkon již v žádném případě.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    chtel bych doplnit ze na balkone neni kolo v bezpeci ani v 5.patre.ukradli mi takto nastesti jen stareho favorita.
    do sklepa bych dal kolo jen za predpokladu ze jsou jednotlive koje zdene a neni videt dovnitr.jinak ceske zlodejicky nic nezastavi.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    já mam taky panelákovej plaňkovej sklep - poté, co nás poprvý vykradli, jsem na stěny zevnitř přišrouboval 3 ocelový pásy - kdyby se tam teď někdo chtěl dostat, tak by tu kóji musel komplet rozřezat

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mike)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    Nás už taky vkradli, ale nevim jak starej je ten panelák. My máme sklep se sousedy za jedněma železnejma dveřma jsou tam jenom dva sklepy a vykradli nás oba. Takže jsme se domluvily a koupilijsme tam závoru.a krytku na FABku.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kill ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    Mě teď kolo ze sklepa ukradli. Sklep je pojištěný a kolo bylo zabezpečené. Nemáte někdo zkušenosti s pojistkou? Kolik % z ceny kola mi tak můžou proplatit, popř. musí se najít ten kdo to kolo ukradl?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.04.2010
    Autor: krteceek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo ve sklepě

           

      Promiň, ale jak to tady má kdo vědět? Co se takhle obrátit na pojišťovnu u které to máš pojištěné? Navíc to budeš mít asi napsáno ve smlouvě, potažmo v pojistnejch podmínkách.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2010
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kolo ve sklepě

             

        Ty ´si taky ňák zabezpečoval stáje vašeho panelovýho hradu. Pochlub se, co fšechno ´si zpevnil!

        [ Zpět ]
        Datum: 09.04.2010
        Autor: pavka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: kolo ve sklepě

               

          Kombinace pojištění, několika mechanických a elektronických zabezpečení a v neposlední řadě bezpečnost domu máme krytou vnitřní zpravodajskou službou, proti které je KGB parta trapnejch amatérů.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.04.2010
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: kolo ve sklepě

                 

            Hodně důchodců v baráku?

            [ Zpět ]
            Datum: 09.04.2010
            Autor: Žulda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: kolo ve sklepě

                   

              Ano. A v přízemí, vedle vchodu do sklepa.:-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 10.04.2010
              Autor: Zakarr
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: kolo ve sklepě

                     

                Ideál. U nás jich je také hodně a je to k nezaplacení.

                [ Zpět ]
                Datum: 10.04.2010
                Autor: Žulda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: kolo ve sklepě

                     

                Měl bys jim koupit nějaké lepší granule.

                [ Zpět ]
                Datum: 10.04.2010
                Autor: Zden42
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: kolo ve sklepě

                       

                  Kdepak granule. Nejlepší odměnou je dostatečné množství aktuálních informací a je jedno jestli skutečných nebo smyšlených.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 10.04.2010
                  Autor: Zakarr
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve sklepě

         

    Lidi co to tu je? Proč jste všichni neregistrovaní a proč je zakarr neregistovanej Le Zakarr?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.04.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo ve sklepě

           

      Někdo vytáhl pět let staré příspěvky... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2010
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo ve sklepě

           

      Mrkni na datum prispevku.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2010
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo ve sklepě

           

      Jasně, díky :-))) Já na data nekoukal :-) No docela jsem si oddechl, že nejsem v paralelním světě. dneska je vůbec divnej den... Tak jo, už jsem doma. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2010
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024