reklama

Kde koupit rubeny?

Ahoj všichni. Mám na MTB originál Maxxis, ale jsou moc drahé. Teď budu potřebovat výměnu. Slyšel jsem, že prý existují rubeny stejného rozměru v ceně do 200,- za kus. Nevíte, kde v Praze a okolí je mohu sehnat? Máte s nimi (popř. obecně s rubenami) nějaké zkušenosti, ať již dobré nebo špatné? Dík.

[ Zpět ]
Datum: 29.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Kde koupit rubeny?

         

    Rubena je nejlepší a levná! Jiný pláště ani duše si už na kolo nedám. V Benešově nějaký maj, ale ne všechny. Momentálně taky shánim jedny určitý pláště, skoušela jsem přes internet, ale na rubeňáckých stránkách nejsou obrázky což je dost blbý.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lupen)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde koupit rubeny?

           

      Obrázky jsou přímo u výrobce http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&scid...

      S Rubenou jen ty nej zkušenosti a taky postřeh, že jsou "nezničitelný" mám je už 2000 km a těch smyků, co si plášť zažil na něm není poznat - jako nový.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (StandaT)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde koupit rubeny?

           

      Asi jsem měl smůlu. Koupil jsem celkem 3 Rubeny. Typ už nevím, ale byly hladké uprostřed a měly drapáky po straně. Jedna se mi vyboulila asi po 300 km, přesně v době, kdy jsem byl na dovolené. Den v čudu. Koupil jsem tu samou. Mohla to být moje chyba, i když jsem hustil podle doporučení na plášti.
      A jízda na nich nicmoc, vzláště v zatáčkách. Jednou jsem neměl čas nahustit a tlak klesl na 3 atm. A pak jsem pochopil. Při naklonění kola při průjezdu zatáčkou jsem jel samozřejmě po drapácích a ty se skokem překlopily. Kolo uskočilo asi tři mm, ale bylo to znát.
      Dvě hodiny jsem žiletkou špičky drapáků odřezával.
      Další pneumatika se odtrhla od vodících obvodových drátků, následovalo vyhřeznutí duše, podhuštění kola, aby se duše nešoupala o rám a nepřodřela. Když jsem spotřeboval všechny záplaty a cestou koupil jednu duši od kolegy na silnici (dvě jsem spotřeboval vlastní, které jsme měli jako náhradní), následovala cesta na vlak a z nádraží už jsem jel po ráfku, už jsem to psychicky neunesl.
      Když to všechno spočítám (kromě ráfku, ten to vydržel), tak to vlastně byla velice drahá penumatika.
      Rubena mi nesmí na kolo. Ta třetí guma taky moc dlouho nevydržela a byl jsem rád, když se jí taky utrhl obvodový drát a mohl jsem jí vyhodit.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde koupit rubeny?

         

    jelikož jsem z oboru (dokonce skoro z firmy) vím: na zahradním městě, v pneuservisu obnovy za mitaskou. případně napiš, vysvětlím.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (petas ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde koupit rubeny?

           

      měl jsem plášť 622x 25, po pár týdnech ježdění separace od kordu, stalo se to opakovaně, rubenu už nikdy.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bob (lanpa@seznam))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

312 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024