reklama

Kellys x Superior

Potřebuji poradit. Mám vybraný Kellys Majestic 07 a Superior XP920disc 07. Je tady někdo,kdo poradí které kolo je kvalitněji vybavené popřípadě doporučí která koupě bude lepší? Já mám pocit,že v prodejnách kol se snaží prodat to co je skladem a doporučují co se hodí jim. Díky za každé info!!!

[ Zpět ]
Datum: 26.12.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Smirnoff ([email protected]))
  • Re: Kellys x Superior

         

    Mohu mluvit jen za sebe. Pokud bych ho vybíral pro sebe, zvolil bych určitě Superrior. Je o celé 1,5 kg lehčí a to je dost! Navíc mi připadá sportovnější. Raději bych ale nejdřív prozkoumal i nabídky ostatních firem. V této cenové hladině je dost zajímavá tahle loňská Merida na kompletní sadě Shimano XT.
    http://www.merida-bike.cz/prodej/matts-race-d

    [ Zpět ]
    Datum: 26.12.2006
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys x Superior

           

      .

      [ Zpět ]
      Datum: 26.12.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Smirnoff ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys x Superior

           

      Ja jsem teda videl toho SUPa XP 920 jenom jako model 2006, a ten vazi naopak o 0,2 kg vic, nez zminovany Kellys, a to 12.7 kg- http://www.superior.cz/cz/kolekce-2006...
      ten Kellys je tady: http://kellys_2007.cyklokatalog.cz/kola.php?id...
      Ale nejlip vychazi ta Merida, kterou zminujes, + atraktivni vzhled :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.12.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys x Superior

             

        Připadá mi zbytečné kupovat model 07. Kellys má model Blade - výbava lepší,dle ceníku 42.000,-Kč a po slevě jsem ho našel za 26.900,-Kč. Jinak ten Superior je podle mého názoru lepší.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.12.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (TP)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kellys x Superior

               

          Myslel jsem Kellys Blade 06.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.12.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (TP)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kellys x Superior

               

          Kdyz on se Smirnoff ptal na modely 2007 :o) Jasne, ze modely 06 na tom budou kvalitativne v podstate stejne, zatimco cenove vyhodneji, diky za postreh.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.12.2006
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys x Superior

             

        Tady píšou 11 kg : http://www.tandem-bike.cz/zbozi/988-superior...
        Je pravda že to nemusí být přesné. Ten rám 1,3 kg, to váží špičkové rámy z příměsí Scandia. Ta Merida je ale jen o 2500,- dražší a patří o třídu výše než oba konkurenti.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.12.2006
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys x Superior

         

    Volil bych Superior.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neznámý)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

433 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024