reklama

naprosté překvápko

Ahoj vsem,
o Velikoncich jsme byli s Eliskou na 5-ti dennim vyletu z Brna k Neziderskemu jezeru. Jel s namijeste jeden kamarad na klasice a posledni den mi opravdu vyrazil dech. Jen tak si na sedl do predu na nalozeny tandem, ujel 300 metru, ja si sedl za nej a uz me vezl 30km az do Brna. Az do te doby jsem si myslel, ze to chvili trva, naucit se na tandemu jezdit, a ze je treba ucit se postupne: singl, tandem, nalozeny tandem. Ale jak jde videt, schopnym jedincum neni zadna vyzva cizi. Hruza, ktera me vsak ze zacatku jimala, kdyz jsem surovali silnici od pangejtu k pangejtu a tu a tam projelo auto, mi vsak ubrala min. 3 roky zivota... :-)

[ Zpět ]
Datum: 29.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza Galla)
  • Re: naprosté překvápko

         

    Stalo se mi něco podobného - mě nějakou dobu trvalo zvyknout si na ležáka, rozjedy zatáčení atd. a potom jem to poujčil jednomu kamarádovi který na tom seděl poprvé - a on sedl rozjel se sám a naprosto mě ohromil svou bravurní jízdou. Jo kdo umí, ten umí.... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: naprosté překvápko

         

    kdo neumí,
    čumí.
    Hovno umím,
    jenom čumím.
    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza Galla)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: naprosté překvápko

           

      Podpisy v satne :o)
      Zapomnel jsi na ty dva sloupky...

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pafal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: naprosté překvápko

         

    Zažil jsem to taky, ségřina kamarádka, co má talent na všechno, od matematiky po češtinu, od violonchella po běh, mi udělala přesně totéž na žlutém tanku: nechala si vysvětlit co a jak, sedla na to a jela.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: naprosté překvápko

           

      Hm a jak jinak se na tom dá učit, než sednout a jet :o)))))))))) To by mě fakt zajímalo :o))))

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka As)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: naprosté překvápko

             

        Sednout a několik minut se pokoušet se rozjet bez toho, aby ti to někdo přidržoval. Lidí co se bez pomoci rozjedou hned je málo.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: naprosté překvápko

               

          Aha. Já se k lehokolu dostal náhodou na Netu a když jsem o tom začal uvažovat, tak jsem (opět náhodou) zjistil, že na Letný maj v jedný půjčovně bruslí a kol i jedno lehoholo (Azub Cé) No tak jsem si ho na půl dne půjčil, abych věděl jestli mám do té koupě jít nebo ne. Nikdo mi nic nevysvětloval, nikdo mě nedržel. Prostě jsem to kolo vynesl z toho "sklepa", postavil na chodník, sedl si a jel. Nejdřív tedy bylo dost těžký to udržet na chodníku, kde na jedný straně byl plot a na druhý stromy, ale to se po pár metrech srovnalo a jezdil jsem na tom bez nějakejch problémů celý odpoledne po Stromovce a po Troji. Myslím, že je to jen o rovnováze, a když nemáš nějaký problémy s udržováním rovnováhy, tak by to mělo být u každýho vcelku bez větších problémů, ne? Je sice fakt, že ne všem, který si chtěli půjčit moje kolo to šlo, ale to byly většinou takový ty pivní typy. (Na hospodský židli nebo v autě moc rovnováhu nenatrénuješ)Těm normálním to netrvalo nijak moc dlouho a řekl bych, že jim to nešlo úplně hned jen proto, že mám spodní řízení, a to je na rovnováhu na začátek opravdu trochu horší.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka As)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: naprosté překvápko

           

      Mam podobnou zkusenost, ucil jsem na to jezdit kamarady.
      Vetsinou s nimi chvili bezim a drzim kolo pripadne i riditka. Akorat vsem vysvetluji ze je dulezite se nebat, hned se rozjet a zacit slapat.
      No ale kamaradka to vzala doslova, sedla, zabrala co to slo a zmizela v dali ... protoze tak rychle proste nebeham ...
      to bylo mezi zahradkami, ona zahnula do ulicky a ja tam trnul hruzou kde se vyseka ... no ale za chvili se vratila s usmevem a ze pry to neni zas az tak strasne.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Gif)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

330 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024