reklama

Australská legenda zavítala do Čech

Po světě chodí mnoho snílků, kteří přemýšlí, jak „spasit“ svět. Bohužel, jen málokterý z nich se dostane dále než právě k oněm myšlenkám. Pak jsou ale jiní, kteří nakonec přetvoří své sny v realitu a aktivně tak začnou měnit svět k lepšímu. Do druhé skupiny patří i Ian Sims.

Datum: 12.12.2006
Autor: Redakce
  • Re: Australská legenda zavítala do Čech

         

    Jejda...to je parada. Ted tu s Kamilou koukame na tu Tour GTT....mnam...Jezisku, jezisku moc prosiiiiiim:-)

    http://www.greenspeed.com.au/gtt.html

    [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Australská legenda zavítala do Čech

           

      Tak o tom sní hodně lidí, vítej v klubu. Jen ta cena to člověka trochu sráží k zemi s těch výšin...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2006
      Autor: Jirka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Australská legenda zavítala do Čech

             

        Tak ale je to levnejsi nez auto ne...:-) Neni co resit. Az budem resit nakup auta, navrhnu tohle:-) Pritelkyni se to taky libi, takze sance je:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 13.12.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Australská legenda zavítala do Čech

               

          Na Bentrideronline.com jsem viděl kdysi kreslený vtípek. Byla tam taková tandemová tříkolka, vpředu seděla ženská, vzadu chlap. Chlap měl nohy na rámu mimo pedály, na klíně notebook a na sobě triko s nápisem I love Bentrideronline. Ženská vpředu šlapala, mlátila pěstičkou do řídítek a říkala něco jako "Slíbils, že se budeme střídat!"

          [ Zpět ]
          Datum: 13.12.2006
          Autor: Jirka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Australská legenda zavítala do Čech

         

    hezká atrakce, ale kde s tím jezdit? Do lesa se to nevejde, polní cesty s vyjetejma kolejema budou asi dost nepoužitelný, takže na silnici. Hmm, u nás na silnici? něčím co je talhle široký a nízký. To bych se bál.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2006
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Australská legenda zavítala do Čech

           

      Chtelo by to vyzkouset. S timhle kolem tebe mysku nikdo neudela. Rididci maji strach, ze se nevejdou a radeji zustanou za tebou. Je to jako s privesnym vozikem. S tim te taky objizdeji velkym obloukem.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (honzagalla ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Australská legenda zavítala do Čech

           

      Pan Pokora z Opavy na tříkolce jezdí již hodně dlouho a bez problémů. Po silnici nahodí praporek aby byl vidět a jede.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2006
      Autor: Jihra
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Australská legenda zavítala do Čech

           

      Je to přesně naopak. Je to dost velký na to, abys byl vidět minimálně jako cyklista (myslím plochu, kterou řidič vidí, když tě dojíždí), ale tím jak je to nízký a široký, zdá se to opticky daleko širší než to skutečně je. S naší tříkolkou jsem si mockrát ověřil, že asi 99% řidičů za tebou klidně kilometr pojede 20km/h a čekají na volný protisměr než by tě předjeli, a ty při tom ze své pozice vidíš, že by se tam přitom vešli. Myšky člověk zažije opravdu vzácně. Jednou si to jeden týpek špatně spočítal, začal předjíždět v táhlé pravé zatáčce, něco se mu vyřítilo naproti a musel doprava. Škrtl mi o levé přední kolo, což způsobilo, že jsem nechtě udělal myšku asi o 10cm doprava, jak mi tření pneu o jeho karoserii pohlo s řízením. Ale nic jinýho se nestalo, přitom když do mě kdysi drcli na klasice, letěl jsem. Na lehokole se o mě ještě nikdo neotřel (to už radši srážijou úplně, když na to dojde:-)).

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2006
      Autor: Jirka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Australská legenda zavítala do Čech

         

    Vyzkoušela jsem model tuším GT3 v Brně na Sportlife u stánku firmy AZUB...super poježdění (sice jen po areálu výstaviště...) člověk má pocit vyšší rychlosti, při té nízké poloze :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2006
    Autor: Evka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Australská legenda zavítala do Čech

           

      Jsem se v Greenspeed mel moznost svezt dole v Californii v L.A. , sice to bylo jen 5 hodne rychlych kol po bezecky draze protoze si chtelo v tom svezt prdel jeste hodne dalsich cyclistu , jestli catyey ukazoval spravne tak jsme z toho vymackly 52km/h a je v ty trikolce moc hezky svezeni . Je dobre delana a ma kvalitni komponenty atd ..., me osobne se libili prevody , ta ,,nase,, mela SS couplings protoze to byl tandem , diky dlouhymu wheelbase to bude hodne pohodlny na long trips . Jednou si to az budu starej dedek na cundry po zdejsich cyclotrasach jestli me jeste budou slouzit nohy asi taky koupim i kdyz cena za to lehokolo je skyhigh .

      [ Zpět ]
      Datum: 11.10.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek520 (birdsptaci@yahoo))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Australská legenda zavítala do Čech

         

    obr. "Tříkolky v akci"
    jazda ako v rozprávke

    [ Zpět ]
    Datum: 14.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024