reklama

Je to dobré kolo?

Našel jsem si v Gigasportu kolo Carraro Dynamic. Má hliníkový rám, vidlici ZOOM 386 ENDURA, řazení Shimano Sram Grip Shift....Stojí 7600(původně prý 9600). Tatík chce levnější s vidlicí ZOOM 327 Escape, řazení Shimano TX 70 Revo Shift za 5600 Kč. Jde mi o to aby to nebyli uplné s***ky a aby to aspoň něco vydrželo. Díky za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 25.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (payus)
  • Re: Je to dobré kolo?

         

    Ja bych radsi koupil kolo v cykloprodejne, ma to svoje vyhody. Ty kola ktery jmenujes se mi nezdaji nejak cenove vyhodny. Dosel mi taky jejich reklamni letacek s kteryho ale neni jasny, cim ty kola jsou osazeny.Ten Dynamic ma 21 prevodu, tak predpokladam ze tam bude Altus(Acera). Za stejny penize koupis kolo v normalnim obchode. Pokud narazis na lonsky vyprodeje, tak za 8-10tkc koupis i s lepsi vybavenim.
    Pro tatika: kolo za 5600 bych nekupoval.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Je to dobré kolo?

         

    Jezdí li kolem baráku jednou tejdně pak to stačí,jinak vyhodíš 5600kč dochřtánu gigasportu.Ty s...r to jsou!

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je to dobré kolo?

           

      Jestli chcete koupit kolo za každou cenu a málo peněz, tak ano. Jestli věříte, že je zlevněné o to, co je v letáku, tak to rozhodně není pravda, jako u každé nabídky. Doporučil bych před koupí kola dojít na radu k někomu, kdo na kole jezdí a umí poradit, což bývá v dobrých i když malých prodejnách jízdních kol. Základ je, aby ten kdo prodává, také na kole jezdil a to bývá poznat. S pozdravem já.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (marek ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Je to dobré kolo?

         

    .. totéž, co ostatní. Včetně té nedůvěry k výhodným letákovým nabídkám.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partnerku na kolo Praha a okolí

Hledám: Partnerku na kolo Praha a okolí
08.08.2025
Sympatický cyklista na seznámení... 180/49 let. Mám rád hory, přírodu a kolo (aktivní životní styl). Partnerku na…

Hledám: Parťačka na cyklistiku

22.07.2025
Ahoj, hledám tu parťačku na cyklovyjížďky kamkoli se domluvíme

Hledám: Parťáka na kolo

Hledám: Parťáka na kolo
22.07.2025
Ahoj, ráda jezdím na kole, spíše cykloturistika na pohodu. Nerada jezdím sama, hledám spolujezdce ze Svitav a…

PR články:

Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (0 přihlášených)

WISLA - proti proudu

...Teplota na místě, kde byl, klesla zatím na -47 stupňů. Tu noc, v době, která uplynula mezi Junovým…
Monolema | 29.07.2025

Dámská 2025 VVO

pramen Vltavy - Vydra - Otava - Písek - Příbram - Praha 11. 7. až 14. 7. 2025 Druhá desítka Dámských opravdu…
HMS | 25.07.2025

Hellenic Mountain Race – nekonečná stoupání v řeckých horách

Řecko si většina lidí představí jako dovolenkovou destinaci. Teplo, pláže a pohodička. Já jsem tam vyrazil na…
Fabulator | 12.07.2025