reklama

Mateřská na kole – cyklistický luxus

Tak jsem se opět ocitla na nějakou dobu doma v rodičovské roli. Zatímco všichni kolem mne řeší ucpanou dálnici na Prahu, neprůjezdné Brno a nedostatek času související s povinnostmi v zaměstnání, já si už rok a půl užívám dennodenní vyjížďky na kole v liduprázdné přírodě okolo Brna.

Datum: 08.12.2006
Autor: Redakce
  • Re: Mateřská na kole – cyklistický luxus

         

    Ahoj, díky za zajímavý článek...Sice něco takového nevyužijeme v brzké době, ale kdoví, jednou se to hodit bude. Až budou děti, nechci zůstat jen maminou "vysedávací", ale chci být aktivní. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.12.2006
    Autor: alvapinka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mateřská na kole – cyklistický luxus

         

    Moc hezký článek. A hlavně inspirace do budoucna. Já se sice ještě bráním, ale přítelkyně na mě v tomhle ohledu tlačí čím dál víc, takže nevím, jak dlouho se ještě ubráním :o))))
    Vždycky když u nás na vsi pak potkávám ty obtloustlé maminky s kočárky, co ještě před dvěma třemi lety byli aktivní lidé, tak se hrozím, že by právě tohle mohlo být i z té mojí. Tvůj článek mě z toho vyvedl, hned jí ho přepošlu, takže děkuju Soňo.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.12.2006
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mateřská na kole – cyklistický luxus

           

      Na stránkách Benecykl už visí pod názvem "Poradna" praktické rady pro začátečníky s vozíky. Mrkni na to, třeba ti to pomůže až budeš svou přítelkyni seznamovat se svými záměry do budoucna....:). Ahoj Soňa

      [ Zpět ]
      Datum: 11.12.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neznámý uživatel)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mateřská na kole – cyklistický luxus

         

    Musim potvrdit. Mame dvojcata a koupili jsme si vozik Croozer. Po kratkem boji, jsme k nemu jeste pridali odpruzeni abychom mohli do terenu. A diky tomu jsme s detmi najezdili asi 900km.

    Krome toho ze muze jezdit maminka samotna to ma jeste dalsi vyhody. Napriklad, kdyz zaprahnete tatinka do voziku, tak se srovna vykonost a i mensi vyjizdka je pro nej vybornym treningem.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2006
    Autor: lester
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

285 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024