reklama

Tepák

Procházela jsem starší diskuse, ale nenašla jsem to, v čem bych potřebovala poradit. Ač sama tepák nevlastním, mám pomoci koupit dárek pro kamarádčina muže. Má to být tepák s cyklokompem s cenou do 2000. Jedinou podmínkou prý je, aby zapípal, když to muž přežene - zřejmě jej má uchránit před infarketem.
Jaký typ , který se vám osvědčil, koupit a jakému se vyhnout?

[ Zpět ]
Datum: 23.11.2006
Autor: Benzi
  • Re: Tepák

         

    Jezdím s tím úplně nejjednodušším - Polar FS3c, nastavitelná dolní a horní hranice TF s optickou a zvukovou signalizací, doba zátěže, kódovaný přenos - neruší tě ostatní při jízdě ve skupině, lehce vodotěsný, přepínání funkcí hodiny-doba zátěže-tep, jsem s ním zcela spokojen, k mým potřebám úplně vyhovuje. Cena vč.hrudního pásu a držáku na řidítka cca 1200,-Kč (musel bych někde najít účet).

    [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2006
    Autor: bikermann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tepák

           

      sorry, nevšiml jsem si, že to chceš i s computerem, to za tuto cenu bude asi problém

      [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2006
      Autor: bikermann
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tepák

         

    Jedna možnost
    http://www.cykloexpert.cz/tachometry/vdo-hc-12-6

    Druhá možnost
    http://www.merida-bike.cz/prodej/Cyklocomputer-...

    Bohužel ani jeden se nevejde do limitu 2000,-

    Pak hje možnost samostatně komp a tepák. To kupodivu vyjde levněji a je větší výběr.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tepák

           

      Tak to vidím černě. Ten HC 12.6 má moje dcera, hlavně proto, že má přesně tu správnou zelenou barvu jejího Bianchi. Já jej, upřímně řečeno, technicky zcela nezvládla. Ale jinak má spoustu funkcí.
      Musím se zeptat, jestli by opravdu zvlášť tepák nebyl lepší...

      [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2006
      Autor: Benzi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tepák

           

      Proč se s cenou do 2000 nevejdeš. BION CY100-AP stojí 900,-

      [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2006
      Autor: Biker65
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tepák

         

    S tou cenou asi nic podobného nenajdeš. Něco přes 2000 Kč je např.Sigma BC 1706 HR DTS - bezdrátový (2290 Kč)
    http://www.kupkolo.cz/product_info.php...
    Pokud by se koupil odděleně pulsmetr a cyklocomputer tak se do 2000 Kč vejdeš. Např. pulsmetr Sigma PC 15 (1230 Kč) a cyklocomputer třeba Sigma 500 (290 Kč)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2006
    Autor: Marcel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tepák

         

    http://www.ebikes.cz/index.html?pod=551x0.htm
    A máš to ještě s rezervou :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (:-))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tepák

           

      Je to až na druhé stránce, VDO HC 12.6, 1590,- kč

      [ Zpět ]
      Datum: 24.11.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (:-))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tepák

             

        Díky - tohle je cenový hit, okamžitě jsem návrh předala, jen nevím, jak je vhodný i na běhání. Já sama jej našla jen o cca 600 dražší.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.11.2006
        Autor: Benzi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

391 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024